ÚvodTěhotenství › Těhotenská masáž

Těhotenská masáž

Těhotenská masáž a masážní židle pro těhotné maminky.

 

Masáž zad pro těhotné

Ve Studiu pro ženy nabízíme masáž pro těhotné za použití bezpečných pomůcek pro zajištění max. komfortu při masáži, s vyloučním míst, která jsou v těhotenství nebezpečná. Masáž pro těhotné zmírňuje stres, navozuje relaxaci, redukuje otoky, snižuje krevní tlak, zmírňje projevy křečových žil, zvyšuje lymfatikcou a krevní cirkulaci, mírní bolesti kloubů a dolní části zad. Masáž zmírní potíže, které vznikají v průběhu těhotenství. V žádném případě není vhodné nechat se v těhotenství masírovat běžným způsobem. Zvyšuje se tak riziko potratu nebo předčasného porodu.

Pro krásu žen v těhotenství existuje také pravidelná a každodenní masáž pokožky břicha, stehen, prsou. Pokožka vůbec nepopraská a břicho se ihned po porodu vrátí do skoro původního stavu. Naučíme vás masáž proti striím v předporodním a těhotenském kurzu.

 

  • Masáž zad a šíje
  • Masáž zad a plosek nohou
  • Cena: Ceník
  • Kde masáže probíhají: Studio 1, Vodičkova 20, Praha 1
  • Rezervace místa: 602471208

 

Masáž a zábal plosek pro těhotné

Vhodné pro těhotné ženy.  Ideální při pocitu těžkých nohou. Masáž plosek nohou ke kotníkům usnadňuje krevní oběh, pomáhá při tvorbě křečových žil a metliček, odstraňuje otoky a napětí dolních končetin. Obojí jak masáž tak zábal jsou velmi vhodné v těhotenství, při cíleném posilování imunity. Masáži plosek předchází teplý zábal, který podporuje uvolnění a relaxaci.

 

  • Cena: Ceník
  • Kde masáže probíhají: Studio 1, Vodičkova 20, Praha 1
  • Rezervace místa: 602471208

 

Aktuální program

7. 11. Předporodní kurz - dubnové

pro maminky s termíny porodu v dubnu, v 18:30 hodin, 1. hodina je zdarma (když to nezvládnete tuto první hodinu, přihlásit se můžete jakoukoliv další). Předporodní příprava se cvičením 1x týdně. Kde: Studio 1, Vodičkova 20. Rezervace.

26. 10. Školení partnera k péči o miminko

18.00 - 20.00 hod., Studio 1, Vodičkova 20. Předporodní kurz pro partnery. Rezervace je nutná, termíny se rychle plní.

20. 10. Porod prakticky - předporodní příprava

10.00 - 12.00 hod. Shrnutí předporodní přípravy do 1 souhrnné hodiny pro maminky k zopakování nebo pro ty, které se přihlásily do předporodního kurzu později. Bez cvičení.  Opakuje se každý měsíc. Rezervace předem nutná. Místo konání: Studio 1, Vodičkova 20

 

Ukázka cvičení

 

Newsletter

 

Cvičení pro těhotné

Magdalena MikulandovaStudio pro ženy je zdravotní zařízení, které funguje od r. 1993 a založila ho Magdalena Mikulandová. Pobočky jsou v Praze, Karlových Varech a Říčanech. Nabízíme ženám cvičení pro těhotné, předporodní kurzy a přípravu na porod, doprovod k porodu do pordnice dulou nebo porodní asistentkou, cvičení s miminky a pro děti, kojenecké plavání, masáže pro těhotné a cvičení po porodu, služby a péči pro ženy všech věkových kategorií v příjemném moderním prostředí. Probíhají tu kurzy hubnutí Metabolic Balance. Jsme centrum pro těhotné. Péči zajišťují zdravotnice, laktační a výživové poradkyně a fitness instruktorka. Virtuální prohlídka.

 

Kontakt

Studio pro ženy

Vodičkova 20, Praha 1

Telefon: 602 471 208

praha@studioprozeny.cz

Cliquo engine | B interactive