ÚvodTěhotenství › Školení partnera k péči o miminko

Školení partnera k péči o miminko

predporodni-kurzy-s-partnerem-studio-pro-zeny3

Porodem to teprve začíná, to jednodušší máte za sebou.


Co budete umět:

 

  • jak ovlivnit dobrý vstup miminka na svět - poučení o „zlaté hodině“ první hodině po narození, o její výlučnosti a významu
  • 72hodin hospitalizace z pohledu muže - nemocniční praxe
  • jak pomoci kojící mamince - základní polohy a pravidla správného přiložení, psychická podpora, pomoc a jídelníček kojící maminky
  • jak dokrmovat - náhradní krmení v nepřítomnosti matky, odkrknutí
  • jak se postarat o novorozence - nácvik nošení, polohování, odkrknutí, koupání, ošetření kůže, přebalování, široké balení. Ukázka masáže proti nadýmání
  • komunikace s miminkem, hraní, výchova, jeho režim, stimulace smyslů - psychomotorický vývoj

 

Určeno všem, kdo se chtějí podílet na výchově a opatrování miminka a předejít chybám a mýtům stále pevně zakořeněným.

Školení se koná jednorázově ve večerních hodinách v Praze Aktuální program Praha, rezervace předem. (Dle domluvy v Karlových Varech nebo Říčanech tel: 725 742 019, ricany@studioprozeny.cz, vary@studioprozeny.cz)

Školit partnera je vhodné poslední měsíc před porodem.

 

Aktuální program

6. 2. Předporodní kurz - červencové

pro maminky s termíny porodu v červenci v 18:30 hodin, 1. hodina je zdarma (když to nezvládnete tuto první hodinu, přihlásit se můžete jakoukoliv další). Předporodní příprava se cvičením 1x týdně. Kde: Studio 1, Vodičkova 20. Rezervace.

29. 1. Kurz vaření příkrmů - I miminka mají své chutě

Rozhodli jste se připravovat pro miminko první jídla doma? Naše lektorka Simona Lazzari vám ukáže jak na to, naučí vás 20 druhů příkrmů, od prvních jednoduchých až po složitější. Termín: 11.30 - 14.00 hodin. Kde: CHEFPARADE, Holešovická tržnice hala č.36, Praha 7. Rezervace a platba předem.

23. 1. Školení partnera k porodu

18.00 - 20.00 hod., Studio 1, Vodičkova 20. Předporodní kurz pro partnery k porodu, na kurz přijďte s partnerkou, abyste mohli nacvičit praktické dovednosti. Rezervace je nutná, termíny se rychle plní.

 

Ukázka cvičení

 

Newsletter

 

Cvičení pro těhotné

Magdalena MikulandovaStudio pro ženy je zdravotní zařízení, které funguje od r. 1993 a založila ho Magdalena Mikulandová. Pobočky jsou v Praze, Karlových Varech a Říčanech. Nabízíme ženám cvičení pro těhotné, předporodní kurzy a přípravu na porod, doprovod k porodu do porodnice dulou nebo porodní asistentkou, cvičení s miminky, cvičení pro děti, kojenecké plavání, masáže pro těhotné a cvičení po porodu s hlídáním, služby a péči pro ženy všech věkových kategorií v příjemném moderním prostředí. Probíhají tu kurzy hubnutí Metabolic Balance. Jsme centrum pro těhotné. Péči zajišťují zdravotnice, laktační a výživové poradkyně a fitness instruktorka. Virtuální prohlídka.

 

Kontakt

Studio pro ženy

Vodičkova 20, Praha 1

Telefon: 602 471 208

praha@studioprozeny.cz

Cliquo engine | B interactive