ÚvodTěhotenství › Chci otěhotnět

Chci otěhotnět

Prekoncepční aktivity

 

Příprava na těhotenství

Nabízíme Vám unikátní a ucelenou službu v případě že plánujete těhotenství. Chcete být těhotná v roce 2008? Dostanete od nás kompletní nabídku služeb, které přispějí k vašemu klidnému a bezproblémovému otěhotnění a těhotenství.

 

Váha (hubnutí, vyživení)

Budeme řešit jak nadváhu, obezitu tak i nízkou hmotnost. Obojí může zabraňovat otěhotnění. Konzultace a měření probíhají ve Studiu.
Cena: 1000Kč/1měsíc.

 

Cílené cvičení

 

 • na uvolnění dolní části zad
 • posilování a protažení svalů v oblasti pánve
 • posílení svalového korzetu trupu
 • posilování břišních svalů
 • na usnadnění otěhotnění a udržení těhotenství

 

Na výběr máte individuální sestavu cviků s lektorkou i možnost cvičení ve skupině. Cvičí se ve Studiu pro ženy..
Cena: individuální cvičení 2400Kč/6x45min nebo pilates.

 

Rehabilitace

Napravení – mobilizace páteře k uvolnění spazmů v pánvi na podporu otěhotnění. Zajistíme na externí rehabilitační klinice.
Cena: 150Kč - 500Kč dle pracoviště

 

Psychika

má velký význam pro otěhotnění. Připravíme vás po této stránce též na těhotenství a jak zvládat roli matky. Poradenství a konzultace probíhá ve Studiu. Cena: 300Kč

 

 • partner, vaše matka, stres, zaměstnání

 

Vitamíny

Výběr a konzultace vhodných látek, které pomáhají vylepšit kondici před plánovaným početím. Doporučení vitamínů a minerálních látek vhodných před těhotenstvím a během těhotenství. Konzultace vhodné stravy po vysoký obsah živin, vitamínů a minerálních látek.

 

Péče o tělo

Prevence strií. Výběr vhodných přípravků a nácvik masáže částí těla, které těhotenstvím nejvíce trpí pro zvýšení elasticity kůže a prokrvení podkoží. Nácvik břišního dýchání. Zajsitíme ve Studiu.

 

Laboratorní vyšetření

Zajistíme vám vhodná vyšetření

 

 • na infekční choroby, které v těhotenství škodí miminku (listerióza, boreliozá, toxoplazmóza, zarděnky a další)
 • chlamydia
 • mikrobiální obraz poševní
 • cytologie
 • hormonálních hladin

 

Genetika

Sestavení rodokmenu, výskyt dědičných chorob v rodině, rizika VVV.

 

Kontakt:

Pro objednání tel.: Magdalena Mikulandová 725742019, mmikulandova@studioprozeny.cz

 

 • Základní cena: 4100Kč (cvičení, léčebná masáž, psychologická poradna, vitamíny, labor. vyšetření)
 • Cena dalších služeb se odvíjí dle individuálních potřeb: kurz hubnutí, genetické vyšetření, poradna prevence strií, rehabilitace.

Aktuální program

6. 2. Předporodní kurz - červencové

pro maminky s termíny porodu v červenci v 18:30 hodin, 1. hodina je zdarma (když to nezvládnete tuto první hodinu, přihlásit se můžete jakoukoliv další). Předporodní příprava se cvičením 1x týdně. Kde: Studio 1, Vodičkova 20. Rezervace.

29. 1. Kurz vaření příkrmů - I miminka mají své chutě

Rozhodli jste se připravovat pro miminko první jídla doma? Naše lektorka Simona Lazzari vám ukáže jak na to, naučí vás 20 druhů příkrmů, od prvních jednoduchých až po složitější. Termín: 11.30 - 14.00 hodin. Kde: CHEFPARADE, Holešovická tržnice hala č.36, Praha 7. Rezervace a platba předem.

23. 1. Školení partnera k porodu

18.00 - 20.00 hod., Studio 1, Vodičkova 20. Předporodní kurz pro partnery k porodu, na kurz přijďte s partnerkou, abyste mohli nacvičit praktické dovednosti. Rezervace je nutná, termíny se rychle plní.

 

Ukázka cvičení

 

Newsletter

 

Cvičení pro těhotné

Magdalena MikulandovaStudio pro ženy je zdravotní zařízení, které funguje od r. 1993 a založila ho Magdalena Mikulandová. Pobočky jsou v Praze, Karlových Varech a Říčanech. Nabízíme ženám cvičení pro těhotné, předporodní kurzy a přípravu na porod, doprovod k porodu do porodnice dulou nebo porodní asistentkou, cvičení s miminky, cvičení pro děti, kojenecké plavání, masáže pro těhotné a cvičení po porodu s hlídáním, služby a péči pro ženy všech věkových kategorií v příjemném moderním prostředí. Probíhají tu kurzy hubnutí Metabolic Balance. Jsme centrum pro těhotné. Péči zajišťují zdravotnice, laktační a výživové poradkyně a fitness instruktorka. Virtuální prohlídka.

 

Kontakt

Studio pro ženy

Vodičkova 20, Praha 1

Telefon: 602 471 208

praha@studioprozeny.cz

Cliquo engine | B interactive