ÚvodTěhotenstvíCeloroční soutěž o nejkrásnější těhotenskou fotku 2018 › Celoroční soutěž o nejkrásnější těhotenskou fotku 2017

Celoroční soutěž o nejkrásnější těhotenskou fotku 2017

KTEROU MŮŽETE POSÍLAT AŽ DO 30. 11. 2017 

ruzova_fotka_do_souteze_2017_final_02_mensi

 

Milé maminky máme pro vás jubilejní 5. ročník soutěže!

Soutěžte s námi! Fotky posílejte na soutez@studioprozeny.cz  O nejlepší fotku soutěžíme do konce listopadu! Každá soutěžící může zaslat 1 fotografii. Do e-mailu uvádějte své celé jméno. Na konci roku vyhlásíme 4 výherkyně.

Fotografie budeme postupně vyvěšovat do alba Celoroční soutěž o nejkrásnější těhotenskou fotku 2017 na našem facebook/studioprozeny profilu, tak můžete sami hodnotit, sdílet a lajkovat!

Fotky s největším počtem lajků zařadíme do užšího výběru 5 fotografií. Z této nejlajkovanější pětky pak vybereme (4., 3. a 1. místo).  Výherkyni na 2. místě budeme vybírat ze všech zaslaných fotografií. Šanci na výhru budou mít všechny maminky a napínavé to bude až do 4. 12. 2017, kdy vyhlásíme vítězky. 

 

VÝHRY:

 

 PRAVIDLA SOUTĚŽE:

 

  • soutěž probíhá a zasílat fotky můžete do 30. 11. 2017
  • hlasování na facebooku Studia pro ženy končí 2.12. 2017
  • výherkyně budou vyhlášeny 4. 12. 2016
  • fotky můžete zasílat na soutez@studioprozeny.cz
  • váš email využijeme jen pro kontakt s výherci
  • každý soutěžící může zaslat pouze 1 fotografii
  • fotografie se nesmí opakovat z minulých ročníků
  • soutěžící souhlasí se zveřejněním fotek na Facebooku Studia pro ženy a jiným využitím pouze pro propagaci samotné soutěže
  • výherkyně vybere tým Studia pro ženy; 1. místo, 3. a 4. bude vybráno z 5 nejlajkovanějších fotek, 2. míto bude vybráno ze všech zaslaných fotek
  • pořadatelem soutěže je Studio pro ženy s.r.o., Vodičkova 20, Praha 1

 

Celoroční soutěž o nejkrásnější těhotenskou fotku 2016

Celoroční soutěž o nejkrásnější těhotenskou fotku 2015

Celoroční soutěž o nejkrásnější těhotenskou fotku 2014

Celoroční soutěž o nejkrásnější těhotenskou fotku 2013

Aktuální program

6. 2. Předporodní kurz - červencové

pro maminky s termíny porodu v červenci v 18:30 hodin, 1. hodina je zdarma (když to nezvládnete tuto první hodinu, přihlásit se můžete jakoukoliv další). Předporodní příprava se cvičením 1x týdně. Kde: Studio 1, Vodičkova 20. Rezervace.

29. 1. Kurz vaření příkrmů - I miminka mají své chutě

Rozhodli jste se připravovat pro miminko první jídla doma? Naše lektorka Simona Lazzari vám ukáže jak na to, naučí vás 20 druhů příkrmů, od prvních jednoduchých až po složitější. Termín: 11.30 - 14.00 hodin. Kde: CHEFPARADE, Holešovická tržnice hala č.36, Praha 7. Rezervace a platba předem.

23. 1. Školení partnera k porodu

18.00 - 20.00 hod., Studio 1, Vodičkova 20. Předporodní kurz pro partnery k porodu, na kurz přijďte s partnerkou, abyste mohli nacvičit praktické dovednosti. Rezervace je nutná, termíny se rychle plní.

 

Ukázka cvičení

 

Newsletter

 

Cvičení pro těhotné

Magdalena MikulandovaStudio pro ženy je zdravotní zařízení, které funguje od r. 1993 a založila ho Magdalena Mikulandová. Pobočky jsou v Praze, Karlových Varech a Říčanech. Nabízíme ženám cvičení pro těhotné, předporodní kurzy a přípravu na porod, doprovod k porodu do porodnice dulou nebo porodní asistentkou, cvičení s miminky, cvičení pro děti, kojenecké plavání, masáže pro těhotné a cvičení po porodu s hlídáním, služby a péči pro ženy všech věkových kategorií v příjemném moderním prostředí. Probíhají tu kurzy hubnutí Metabolic Balance. Jsme centrum pro těhotné. Péči zajišťují zdravotnice, laktační a výživové poradkyně a fitness instruktorka. Virtuální prohlídka.

 

Kontakt

Studio pro ženy

Vodičkova 20, Praha 1

Telefon: 602 471 208

praha@studioprozeny.cz

Cliquo engine | B interactive