NovinkyTěhotenství › Celoroční soutěž o nejkrásnější těhotenskou fotku 2016

Celoroční soutěž o nejkrásnější těhotenskou fotku 2016

KTEROU MŮŽETE POSÍLAT AŽ DO 30. 11. 2016      

tehotenstvi-soutez-2016

Máme pro vás 4. ročník Celoroční soutěže o nejkrásnější těhotenskou fotku 2016

Fotky posílejte na soutez@studioprozeny.cz  až do 30. 11. 2016. Každá soutěžící může zaslat pouze 1 fotografii. Do e-mailu uvádějte své celé jméno. Na konci roku vyhlásíme 4 výherkyně.

Fotografie budeme postupně vyvěšovat do alba Celoroční soutěž o nejkrásnější těhotenskou fotku 2016 na našem facebookovém profilu,a tak můžete sami hodnotit a přidávat palce. Fotky s největším počtem lajků zařadíme do užšího výběru. V užším výběru z 10 fotografií bude vybírat (4., 3. a 1. místo) Magdalena Mikulandová majitelka a zakladatelka Studia pro ženy. Výherkyni na 2. místě bude vybírat celý tým Studia pro ženy ze všech zaslaných fotografií. Šanci na výhru budou mít všechny maminky a napínavé to bude až do 8. 12. 2015, kdy vyhlásíme vítězky. Prvních 10 nejlajkovanějších maminek získá naše DVD Cvičení po porodu a 1 cvičení ve Studiu pro ženy zdarma.

 

VÝHRY:

 

 PRAVIDLA SOUTĚŽE:

 

  • soutěž probíhá a zasílat fotky můžete do 30. 11. 2016
  • hlasování na facebooku Studia pro ženy končí 6.12. 2016
  • výherkyně budou vyhlášeny 7. 12. 2016
  • fotky můžete zasílat na soutez@studioprozeny.cz
  • váš email využijeme jen pro kontakt s výherci
  • každý soutěžící může zaslat pouze 1 fotografii
  • fotografie se nesmí opakovat z minulých ročníků
  • soutěžící souhlasí se zveřejněním fotek na Facebooku Studia pro ženy a jiným využitím pouze pro propagaci samotné soutěže
  • výherkyně vybere tým Studia pro ženy; 1. místo, 3. a 4. bude vybráno z 10 nejlajkovanějších fotek, 2. míto bude vybráno ze všech zaslaných fotek
  • pořadatelem soutěže je Studio pro ženy s.r.o., Vodičkova 20, Praha 1

 

VYHLÁŠENÍ SOUTĚŽE 2015 TADY:

Celoroční soutěž o nejkrásnější těhotenskou fotku 2015

Celoroční soutěž o nejkrásnější těhotenskou fotku 2014

Celoroční soutěž o nejkrásnější těhotenskou fotku 2013

 

 

 

Aktuální program

7. 2. Těhotenský kurz - červencové

pro maminky s termíny porodu v červenci, v 18:30 hodin, 1. hodina je zdarma (když to nezvládnete tuto první hodinu, přihlásit se můžete jakoukoliv další). Předporodní příprava se cvičením 1x týdně. Kde: Studio 1, Vodičkova 20. Rezervace.

13. 1. Předporodní kurz III. - kojení

10.00 - 12.00 hod. Shrnutí předporodní přípravy do čtyř 2 hod. lekcí pro maminky, které nechodí do těhotenského kurzu, pro maminky k zopakování nebo pro ty, které se přihlásily do těhotenského kurzu později a potřebují si doplnit některá témata předporodní přípravy. Bez cvičení. Toto téma probíhá 1x do měsíce. Rezervace předem.  Místo konání: Studio 1, Vodičkova 20.

Celoroční soutěž o nejkrásnější těhotenskou fotku 2016

 

 

Studio pro ženy

Magdalena MikulandovaStudio pro ženy je zdravotní zařízení, které funguje od r. 1993, pobočky jsou v Praze, Karlových Varech a Říčanech. Poskytuje ženám předporodní přípravu a doprovod výhradně do porodnice, předporodní a těhotenské kurzy, cvičení s miminky, kojenecké plavání, cvičení pro těhotné a cvičení po porodu, služby a péči pro ženy všech věkových kategorií v příjemném moderním prostředí. Probíhají tu kurzy hubnutí Metabolic Balance. Centrum pro těhotné. Péči zajišťují zdravotnice, laktační a výživové poradkyně a fitness instruktorka. Virtuální prohlídka.

více

Cliquo engine | B interactive