ÚvodRehabilitace › Neplodnost - cvičení L. Mojžíšové

Neplodnost - cvičení L. Mojžíšové

Cvičení jako léčba ženské neplodnosti

Nemůžete otěhotnět déle než rok?

Důvodů bývá mnoho, ale z našich zkušeností víme, že se často jedná o civilizační stres a psychickou bariéru. Ženám s funkční sterilitou (nedostatečná činnost pohlavních orgánů) nabízíme metodu „první volby“ – léčbu sterility podle paní Ludmily Mojžíšové.

Jedná se o systém speciálních cviků na posílení a protažení svalů v oblasti pánve, bederní páteře apod. Pod odborným vedením a v příjemném prostředí Vám zajistíme individuální přístup k řešení Vašeho problému. Skupina instruktorek se Vám bude věnovat, neboť jen přesné cvičení má opravdové výsledky. Jednoduché cvičení, rehabilitace a dodržování určitých pravidel způsobí, že se Váš sen stane skutečností.

Přínos cvičení spočívá ve zjištění, že při poruchách páteře často dochází k vychýlení kostrče nebo rotaci pánve. V důsledku těchto změn potom dochází k řetězení spasmů v malé pánvi, což následně může způsobovat problémy s otěhotněním nebo jiné problémy gynekologického charakteru. Proto se tato metoda začala používat také při léčbě funkční sterility nebo jako podpůrná metoda k umělému oplodnění. Tato metoda nespočívá pouze v mobilizaci páteře. Samotnému „napravení“ předchází cvičení na posílení svalového korzetu trupu. Bez tohoto cvičení nemá sama mobilizace příliš velký účinek vzhledem k tomu, že uvolněné svaly nejsou schopné páteř udržet ve správné poloze.

Cvičení podle paní Mojžíšové trvá šest týdnů, a poté následuje půlroční (6 měsíců) rehabilitace. Tato cílená rehabilitace zahrnuje mobilizace – napravování páteře. Je nezbytné po celou dobu cvičení a rehabilitace provádět cvičení, které jste se naučili u nás, každý den doma.

 

Cvičení při ženské funkční sterilitě a před IVF (umělé oplodnění)

 

  • Cena: ceník, nezahrnuje mobilizaci
  • Kde cvičení probíhá: Studio 1, Vodičkova 20, Praha 1, Mozartova 6, Karlovy Vary, Husova 6, Říčany
  • Objednat se můžete kdykoliv, 602 471 208

 

Nepochybujte předem, vyzkoušejte cvičení a budete mile překvapena! Naše desetiletá statistika jednoznačně prokazuje až 40% úspěšnost!

Aktuální program

7. 11. Předporodní kurz - dubnové

pro maminky s termíny porodu v dubnu, v 18:30 hodin, 1. hodina je zdarma (když to nezvládnete tuto první hodinu, přihlásit se můžete jakoukoliv další). Předporodní příprava se cvičením 1x týdně. Kde: Studio 1, Vodičkova 20. Rezervace.

26. 10. Školení partnera k péči o miminko

18.00 - 20.00 hod., Studio 1, Vodičkova 20. Předporodní kurz pro partnery. Rezervace je nutná, termíny se rychle plní.

20. 10. Porod prakticky - předporodní příprava

10.00 - 12.00 hod. Shrnutí předporodní přípravy do 1 souhrnné hodiny pro maminky k zopakování nebo pro ty, které se přihlásily do předporodního kurzu později. Bez cvičení.  Opakuje se každý měsíc. Rezervace předem nutná. Místo konání: Studio 1, Vodičkova 20

 

Ukázka cvičení

 

Newsletter

 

Cvičení pro těhotné

Magdalena MikulandovaStudio pro ženy je zdravotní zařízení, které funguje od r. 1993 a založila ho Magdalena Mikulandová. Pobočky jsou v Praze, Karlových Varech a Říčanech. Nabízíme ženám cvičení pro těhotné, předporodní kurzy a přípravu na porod, doprovod k porodu do pordnice dulou nebo porodní asistentkou, cvičení s miminky a pro děti, kojenecké plavání, masáže pro těhotné a cvičení po porodu, služby a péči pro ženy všech věkových kategorií v příjemném moderním prostředí. Probíhají tu kurzy hubnutí Metabolic Balance. Jsme centrum pro těhotné. Péči zajišťují zdravotnice, laktační a výživové poradkyně a fitness instruktorka. Virtuální prohlídka.

 

Kontakt

Studio pro ženy

Vodičkova 20, Praha 1

Telefon: 602 471 208

praha@studioprozeny.cz

Cliquo engine | B interactive