ÚvodRehabilitace › Neplodnost - cvičení L. Mojžíšové

Neplodnost - cvičení L. Mojžíšové

Cvičení jako léčba ženské neplodnosti

Nemůžete otěhotnět déle než rok?

Důvodů bývá mnoho, ale z našich zkušeností víme, že se často jedná o civilizační stres a psychickou bariéru. Ženám s funkční sterilitou (nedostatečná činnost pohlavních orgánů) nabízíme metodu „první volby“ – léčbu sterility podle paní Ludmily Mojžíšové.

Jedná se o systém speciálních cviků na posílení a protažení svalů v oblasti pánve, bederní páteře apod. Pod odborným vedením a v příjemném prostředí Vám zajistíme individuální přístup k řešení Vašeho problému. Skupina instruktorek se Vám bude věnovat, neboť jen přesné cvičení má opravdové výsledky. Jednoduché cvičení, rehabilitace a dodržování určitých pravidel způsobí, že se Váš sen stane skutečností.

Přínos cvičení spočívá ve zjištění, že při poruchách páteře často dochází k vychýlení kostrče nebo rotaci pánve. V důsledku těchto změn potom dochází k řetězení spasmů v malé pánvi, což následně může způsobovat problémy s otěhotněním nebo jiné problémy gynekologického charakteru. Proto se tato metoda začala používat také při léčbě funkční sterility nebo jako podpůrná metoda k umělému oplodnění. Tato metoda nespočívá pouze v mobilizaci páteře. Samotnému „napravení“ předchází cvičení na posílení svalového korzetu trupu. Bez tohoto cvičení nemá sama mobilizace příliš velký účinek vzhledem k tomu, že uvolněné svaly nejsou schopné páteř udržet ve správné poloze.

Cvičení podle paní Mojžíšové trvá šest týdnů, a poté následuje půlroční (6 měsíců) rehabilitace. Tato cílená rehabilitace zahrnuje mobilizace – napravování páteře. Je nezbytné po celou dobu cvičení a rehabilitace provádět cvičení, které jste se naučili u nás, každý den doma.

 

Cvičení při ženské funkční sterilitě a před IVF (umělé oplodnění)

 

  • Cena: ceník, nezahrnuje mobilizaci
  • Kde cvičení probíhá: Studio 1, Vodičkova 20, Praha 1, Mozartova 6, Karlovy Vary, Husova 6, Říčany
  • Objednat se můžete kdykoliv, 602 471 208

 

Nepochybujte předem, vyzkoušejte cvičení a budete mile překvapena! Naše desetiletá statistika jednoznačně prokazuje až 40% úspěšnost!

Aktuální program

6. 2. Předporodní kurz - červencové

pro maminky s termíny porodu v červenci v 18:30 hodin, 1. hodina je zdarma (když to nezvládnete tuto první hodinu, přihlásit se můžete jakoukoliv další). Předporodní příprava se cvičením 1x týdně. Kde: Studio 1, Vodičkova 20. Rezervace.

29. 1. Kurz vaření příkrmů - I miminka mají své chutě

Rozhodli jste se připravovat pro miminko první jídla doma? Naše lektorka Simona Lazzari vám ukáže jak na to, naučí vás 20 druhů příkrmů, od prvních jednoduchých až po složitější. Termín: 11.30 - 14.00 hodin. Kde: CHEFPARADE, Holešovická tržnice hala č.36, Praha 7. Rezervace a platba předem.

23. 1. Školení partnera k porodu

18.00 - 20.00 hod., Studio 1, Vodičkova 20. Předporodní kurz pro partnery k porodu, na kurz přijďte s partnerkou, abyste mohli nacvičit praktické dovednosti. Rezervace je nutná, termíny se rychle plní.

 

Ukázka cvičení

 

Newsletter

 

Cvičení pro těhotné

Magdalena MikulandovaStudio pro ženy je zdravotní zařízení, které funguje od r. 1993 a založila ho Magdalena Mikulandová. Pobočky jsou v Praze, Karlových Varech a Říčanech. Nabízíme ženám cvičení pro těhotné, předporodní kurzy a přípravu na porod, doprovod k porodu do porodnice dulou nebo porodní asistentkou, cvičení s miminky, cvičení pro děti, kojenecké plavání, masáže pro těhotné a cvičení po porodu s hlídáním, služby a péči pro ženy všech věkových kategorií v příjemném moderním prostředí. Probíhají tu kurzy hubnutí Metabolic Balance. Jsme centrum pro těhotné. Péči zajišťují zdravotnice, laktační a výživové poradkyně a fitness instruktorka. Virtuální prohlídka.

 

Kontakt

Studio pro ženy

Vodičkova 20, Praha 1

Telefon: 602 471 208

praha@studioprozeny.cz

Cliquo engine | B interactive