ÚvodRehabilitace › Gynekologické potíže

Gynekologické potíže

Cvičení před a po gynekologické operaci

 

 • Speciální cvičení před a po gynekologických operacích
 • Vysvětlení a praktický nácvik cvičení
 • Příprava probíhá formou praktického cvičení v oblasti pánevníhé dna
 • Po operaci se dodržuje speciální pooperační cvičení
 • Cvičením se předchází pooperačním komplikacím

 

Cvičení trvá 6 týdnů. Obsahem hodiny je 10 min nahřívání zad, 30 min individuálního cvičení s lektorkou, závěrečná konzultace.

 

 

Cvičení při retroverziflexi

Cvičení trvá 6 týdnů. Obsahem hodiny je 10 min nahřívání zad, 30 min individuálního cvičení s lektorkou, závěrečná konzultace.

 

 

Cvičení při bolestech zad

Cvičení trvá 6 týdnů. Obsahem hodiny je 10 min nahřívání zad, 30 min individuálního cvičení s lektorkou, závěrečná konzultace.

 

 

Mnoho žen trpí různými gynekologickými problémy, které lze ovlivnit

 

 • Nepravidelná menstruace
 • Bolestivá menstruace
 • Absence menstruačního krvácení u dívek
 • Patologická (nesprávná) poloha dělohy
 • Obstipace (zácpa) spastického typu
 • Inkontinence močová(únik moči, pokud není přítomna jiná strukturální změna)
 • Bolesti kostrče, zevních pohlavních orgánů, bolest při pohlavním styku, anorgasmie
 • Funkční vertebrogenní potíže - bolesti zad, kdy nelze přesně určit jejich původ

 

Zdravotní tým se o vás postará pokud trpíte různými gynekologickými problémy a bolestmi. Naučíme vás, jak správně cvičit a budeme se vám věnovat individuálně.
Léčebným tělocvikem, ve Studiu pro ženy s využitím různých vhodných pomůcek, vás zbavíme těchto komplikací. Při cvičení využíváme moderních a speciálních léčebných postupů. Zlepšení stavu při pravidelném cvičení je maximální.

 

Cévní poradna, cvičení a masáž plosek při žilních potížích

 

 

V ceně hodiny je zahrnuta konzultace, cvičení proti křečovým žilám, zábal a masáž plosek.

Nabízíme speciální cévní gymnastiku, která je určená pro léčbu varixů (křečových žil) a zároveň slouží jako prevence. Komplex cvičení a nácvik speciálního režimu zajistí maximální zlepšení vašeho problému.

 

Aktuální program

6. 2. Předporodní kurz - červencové

pro maminky s termíny porodu v červenci v 18:30 hodin, 1. hodina je zdarma (když to nezvládnete tuto první hodinu, přihlásit se můžete jakoukoliv další). Předporodní příprava se cvičením 1x týdně. Kde: Studio 1, Vodičkova 20. Rezervace.

29. 1. Kurz vaření příkrmů - I miminka mají své chutě

Rozhodli jste se připravovat pro miminko první jídla doma? Naše lektorka Simona Lazzari vám ukáže jak na to, naučí vás 20 druhů příkrmů, od prvních jednoduchých až po složitější. Termín: 11.30 - 14.00 hodin. Kde: CHEFPARADE, Holešovická tržnice hala č.36, Praha 7. Rezervace a platba předem.

23. 1. Školení partnera k porodu

18.00 - 20.00 hod., Studio 1, Vodičkova 20. Předporodní kurz pro partnery k porodu, na kurz přijďte s partnerkou, abyste mohli nacvičit praktické dovednosti. Rezervace je nutná, termíny se rychle plní.

 

Ukázka cvičení

 

Newsletter

 

Cvičení pro těhotné

Magdalena MikulandovaStudio pro ženy je zdravotní zařízení, které funguje od r. 1993 a založila ho Magdalena Mikulandová. Pobočky jsou v Praze, Karlových Varech a Říčanech. Nabízíme ženám cvičení pro těhotné, předporodní kurzy a přípravu na porod, doprovod k porodu do porodnice dulou nebo porodní asistentkou, cvičení s miminky, cvičení pro děti, kojenecké plavání, masáže pro těhotné a cvičení po porodu s hlídáním, služby a péči pro ženy všech věkových kategorií v příjemném moderním prostředí. Probíhají tu kurzy hubnutí Metabolic Balance. Jsme centrum pro těhotné. Péči zajišťují zdravotnice, laktační a výživové poradkyně a fitness instruktorka. Virtuální prohlídka.

 

Kontakt

Studio pro ženy

Vodičkova 20, Praha 1

Telefon: 602 471 208

praha@studioprozeny.cz

Cliquo engine | B interactive