Novinky › Online rezervace

Online rezervace

Jméno a příjmení:
Váš email:
Zpráva:

Napište nám také své telefonní číslo a vybraný kurz pro rychlejší kontakt.

Naše horká linka: 602 471 208

 

Aktuální program

2. 6. Těhotenský kurz - listopadové

pro listopadové maminky (termíny porodu v listopadu) v 18:30 hodin, 1. hodina je zdarma (když to nezvládnete tuto první hodinu, přihlásit se můžete jakoukoli další). Předporodní příprava se cvičením týdně. Kde: Studio 1, Vodičkova 20. Rezervace.

15. 6. Školení partnera k péči o miminko

17.00 - 19.00 hod., Studio 1, Vodičkova 20. Předporodní kurz pro partnery, cena kurzu platí pro pár. Rezervace je nutná, termíny se rychle plní.

28. 6. Školení partnera k porodu

18.00 - 20.00 hod., Studio 1, Vodičkova 20. Předporodní kurz pro partnery k porodu, na kurz přijďte s partnerkou, abyste mohli nacvičit praktické dovednosti. Rezervace je nutná, termíny se rychle plní.

 

 

Studio pro ženy

Magdalena Mikulandová - soukromá porodní asistentkaStudio pro ženy je zdravotní zařízení, které funguje od r. 1993, pobočky jsou v Praze, Karlových Varech a Říčanech. Poskytuje ženám předporodní přípravu a doprovod výhradně do porodnice, předporodní a těhotenské kurzy, cvičení s miminky, kojenecké plavání, cvičení pro těhotné a cvičení po porodu, služby a péči pro ženy všech věkových kategorií v příjemném moderním prostředí. Probíhají tu kurzy hubnutí Metabolic Balance. Centrum pro těhotné. Péči zajišťují zdravotnice, laktační a výživové poradkyně a fitness instruktorka. Virtuální prohlídka.

více

Cliquo engine | B interactive