ÚvodO nás › Historie Studia

Historie Studia

studio pro zeny na terase

 

V r. 1993, jako jedna z prvních v České republice, založila porodní asistentka Magdalena Mikulandová v Karlových Varech nestátní zdravotnické zařízení Studio pro ženy. Studio bylo zaměřené hlavně na specializovanou a nadstandardní přípravu těhotných k porodu s následnou poporodní péčí.

V r. 2000 Magdalena Mikulandová otevřela druhé Studio pro ženy v Praze ve Vodičkově ulici. V tomto Studiu najdete 4 prostorné tělocvičny v příjemném nově zrekonstruovaném prostředí. Všechna okna Studia vedou do zeleného dvora. Od r. 2007 funguje také třetí pobočka Studia pro ženy v Říčanech. Nabídka služeb byla dál rozšířena o fitness aktivity, kurzy snižování nadváhy, rehabilitační služby pro neplodné páry a další aktivity zejména pro děti a miminka.

Od roku 2009 je oficiální tváří Studia pro ženy Tereza Kostková.

Rozsahem péče a možností si vybrat poskytovanou službu, zejména v těhotenství, po porodu a s dětmi, se Studio pro ženy zařazuje mezi jedno z mála zařízení svého druhu, s tak vysokou odbornou úrovní v ČR. Ve Studiu o klientky pečují a nabízejí své zkušenosti porodní asistentky, dětské, zdravotní, dietní sestry a kvalifikované cvičitelky. Virtuální prohlídka.

 

Co nabízíme?

 

 

Životopis Magdaleny Mikulandové

Aktuální program

7. 11. Předporodní kurz - dubnové

pro maminky s termíny porodu v dubnu, v 18:30 hodin, 1. hodina je zdarma (když to nezvládnete tuto první hodinu, přihlásit se můžete jakoukoliv další). Předporodní příprava se cvičením 1x týdně. Kde: Studio 1, Vodičkova 20. Rezervace.

26. 10. Školení partnera k péči o miminko

18.00 - 20.00 hod., Studio 1, Vodičkova 20. Předporodní kurz pro partnery. Rezervace je nutná, termíny se rychle plní.

20. 10. Porod prakticky - předporodní příprava

10.00 - 12.00 hod. Shrnutí předporodní přípravy do 1 souhrnné hodiny pro maminky k zopakování nebo pro ty, které se přihlásily do předporodního kurzu později. Bez cvičení.  Opakuje se každý měsíc. Rezervace předem nutná. Místo konání: Studio 1, Vodičkova 20

 

Ukázka cvičení

 

Newsletter

 

Cvičení pro těhotné

Magdalena MikulandovaStudio pro ženy je zdravotní zařízení, které funguje od r. 1993 a založila ho Magdalena Mikulandová. Pobočky jsou v Praze, Karlových Varech a Říčanech. Nabízíme ženám cvičení pro těhotné, předporodní kurzy a přípravu na porod, doprovod k porodu do pordnice dulou nebo porodní asistentkou, cvičení s miminky a pro děti, kojenecké plavání, masáže pro těhotné a cvičení po porodu, služby a péči pro ženy všech věkových kategorií v příjemném moderním prostředí. Probíhají tu kurzy hubnutí Metabolic Balance. Jsme centrum pro těhotné. Péči zajišťují zdravotnice, laktační a výživové poradkyně a fitness instruktorka. Virtuální prohlídka.

 

Kontakt

Studio pro ženy

Vodičkova 20, Praha 1

Telefon: 602 471 208

praha@studioprozeny.cz

Cliquo engine | B interactive