ÚvodO nás › Historie Studia

Historie Studia

studio pro zeny na terase

 

V r. 1993, jako jedna z prvních v České republice, založila porodní asistentka Magdalena Mikulandová v Karlových Varech nestátní zdravotnické zařízení Studio pro ženy. Studio bylo zaměřené hlavně na specializovanou a nadstandardní přípravu těhotných k porodu s následnou poporodní péčí.

V r. 2000 Magdalena Mikulandová otevřela druhé Studio pro ženy v Praze ve Vodičkově ulici. V tomto Studiu najdete 4 prostorné tělocvičny v příjemném nově zrekonstruovaném prostředí. Všechna okna Studia vedou do zeleného dvora. Od r. 2007 funguje také třetí pobočka Studia pro ženy v Říčanech. Nabídka služeb byla dál rozšířena o fitness aktivity, kurzy snižování nadváhy, rehabilitační služby pro neplodné páry a další aktivity zejména pro děti a miminka.

Od roku 2009 je oficiální tváří Studia pro ženy Tereza Kostková.

Rozsahem péče a možností si vybrat poskytovanou službu, zejména v těhotenství, po porodu a s dětmi, se Studio pro ženy zařazuje mezi jedno z mála zařízení svého druhu, s tak vysokou odbornou úrovní v ČR. Ve Studiu o klientky pečují a nabízejí své zkušenosti porodní asistentky, dětské, zdravotní, dietní sestry a kvalifikované cvičitelky. Virtuální prohlídka.

 

Co nabízíme?

 

 

Životopis Magdaleny Mikulandové

Aktuální program

6. 2. Předporodní kurz - červencové

pro maminky s termíny porodu v červenci v 18:30 hodin, 1. hodina je zdarma (když to nezvládnete tuto první hodinu, přihlásit se můžete jakoukoliv další). Předporodní příprava se cvičením 1x týdně. Kde: Studio 1, Vodičkova 20. Rezervace.

29. 1. Kurz vaření příkrmů - I miminka mají své chutě

Rozhodli jste se připravovat pro miminko první jídla doma? Naše lektorka Simona Lazzari vám ukáže jak na to, naučí vás 20 druhů příkrmů, od prvních jednoduchých až po složitější. Termín: 11.30 - 14.00 hodin. Kde: CHEFPARADE, Holešovická tržnice hala č.36, Praha 7. Rezervace a platba předem.

23. 1. Školení partnera k porodu

18.00 - 20.00 hod., Studio 1, Vodičkova 20. Předporodní kurz pro partnery k porodu, na kurz přijďte s partnerkou, abyste mohli nacvičit praktické dovednosti. Rezervace je nutná, termíny se rychle plní.

 

Ukázka cvičení

 

Newsletter

 

Cvičení pro těhotné

Magdalena MikulandovaStudio pro ženy je zdravotní zařízení, které funguje od r. 1993 a založila ho Magdalena Mikulandová. Pobočky jsou v Praze, Karlových Varech a Říčanech. Nabízíme ženám cvičení pro těhotné, předporodní kurzy a přípravu na porod, doprovod k porodu do porodnice dulou nebo porodní asistentkou, cvičení s miminky, cvičení pro děti, kojenecké plavání, masáže pro těhotné a cvičení po porodu s hlídáním, služby a péči pro ženy všech věkových kategorií v příjemném moderním prostředí. Probíhají tu kurzy hubnutí Metabolic Balance. Jsme centrum pro těhotné. Péči zajišťují zdravotnice, laktační a výživové poradkyně a fitness instruktorka. Virtuální prohlídka.

 

Kontakt

Studio pro ženy

Vodičkova 20, Praha 1

Telefon: 602 471 208

praha@studioprozeny.cz

Cliquo engine | B interactive