ÚvodO nás › Celebrity

Celebrity

Tereza Kostková

tereza-kostkova-profil

Tereza Kostková je oficiální tváří Studia pro ženy. Je maminkou syna Toníka. Při porodu byla nápomocná porodní "bába" Magdalena Mikulandová. Tereza navštěvovala individuální předporodní přípravu ve Studiu pro ženy a před i po porodu kurz Vázání šátků. Navštěvovala kurz Metabolic Balance.

 

Jana Adamcová

jana-adamcova-profil

Jana je maminkou syna Daniela a dcery Jasmine Anny.  Navštěvovala kurz Metabolic Balance ve Studiu pro ženy.

 

Jana Bernášková

jana-bernaskova-profil

Jana je maminkou dcery Justýny a syna Theodora. Navštěvovala náš Těhotenský kurz, a spolu s partnerem absolvovali také Školení partnera k porodu.

 

Jitka Čvančarová

jitka-cvancarova-studio-pro-zeny

Jitka přišla do Studia pro ženy za Magdalenou Mikulandovou pro pomoc s otočením miminka v bříšku. Má dceru Elenku. Do Studia se vrátila po porodu kvůli programu Metabolic Balance.

        

Jana Havrdová

jana-havrdova-moderatorka-sama-doma

 

Kristina Kloubková

 

Agáta Hanychová


Tatiana Vilhelmová


Jana Štefánková


Lucie Zedníčková

Aktuální program

6. 2. Předporodní kurz - červencové

pro maminky s termíny porodu v červenci v 18:30 hodin, 1. hodina je zdarma (když to nezvládnete tuto první hodinu, přihlásit se můžete jakoukoliv další). Předporodní příprava se cvičením 1x týdně. Kde: Studio 1, Vodičkova 20. Rezervace.

29. 1. Kurz vaření příkrmů - I miminka mají své chutě

Rozhodli jste se připravovat pro miminko první jídla doma? Naše lektorka Simona Lazzari vám ukáže jak na to, naučí vás 20 druhů příkrmů, od prvních jednoduchých až po složitější. Termín: 11.30 - 14.00 hodin. Kde: CHEFPARADE, Holešovická tržnice hala č.36, Praha 7. Rezervace a platba předem.

23. 1. Školení partnera k porodu

18.00 - 20.00 hod., Studio 1, Vodičkova 20. Předporodní kurz pro partnery k porodu, na kurz přijďte s partnerkou, abyste mohli nacvičit praktické dovednosti. Rezervace je nutná, termíny se rychle plní.

 

Ukázka cvičení

 

Newsletter

 

Cvičení pro těhotné

Magdalena MikulandovaStudio pro ženy je zdravotní zařízení, které funguje od r. 1993 a založila ho Magdalena Mikulandová. Pobočky jsou v Praze, Karlových Varech a Říčanech. Nabízíme ženám cvičení pro těhotné, předporodní kurzy a přípravu na porod, doprovod k porodu do porodnice dulou nebo porodní asistentkou, cvičení s miminky, cvičení pro děti, kojenecké plavání, masáže pro těhotné a cvičení po porodu s hlídáním, služby a péči pro ženy všech věkových kategorií v příjemném moderním prostředí. Probíhají tu kurzy hubnutí Metabolic Balance. Jsme centrum pro těhotné. Péči zajišťují zdravotnice, laktační a výživové poradkyně a fitness instruktorka. Virtuální prohlídka.

 

Kontakt

Studio pro ženy

Vodičkova 20, Praha 1

Telefon: 602 471 208

praha@studioprozeny.cz

Cliquo engine | B interactive