ÚvodO nás › Celebrity

Celebrity

Tereza Kostková

tereza-kostkova-profil

Tereza Kostková je oficiální tváří Studia pro ženy. Je maminkou syna Toníka. Při porodu byla nápomocná porodní "bába" Magdalena Mikulandová. Tereza navštěvovala individuální předporodní přípravu ve Studiu pro ženy a před i po porodu kurz Vázání šátků. Navštěvovala kurz Metabolic Balance.

 

Jana Adamcová

jana-adamcova-profil

Jana je maminkou syna Daniela a dcery Jasmine Anny.  Navštěvovala kurz Metabolic Balance ve Studiu pro ženy.

 

Jana Bernášková

jana-bernaskova-profil

Jana je maminkou dcery Justýny a syna Theodora. Navštěvovala náš Těhotenský kurz, a spolu s partnerem absolvovali také Školení partnera k porodu.

 

Jitka Čvančarová

jitka-cvancarova-studio-pro-zeny

Jitka přišla do Studia pro ženy za Magdalenou Mikulandovou pro pomoc s otočením miminka v bříšku. Má dceru Elenku. Do Studia se vrátila po porodu kvůli programu Metabolic Balance.

        

Jana Havrdová

jana-havrdova-moderatorka-sama-doma

 

Kristina Kloubková

 

Agáta Hanychová


Tatiana Vilhelmová


Jana Štefánková


Lucie Zedníčková

Aktuální program

7. 11. Předporodní kurz - dubnové

pro maminky s termíny porodu v dubnu, v 18:30 hodin, 1. hodina je zdarma (když to nezvládnete tuto první hodinu, přihlásit se můžete jakoukoliv další). Předporodní příprava se cvičením 1x týdně. Kde: Studio 1, Vodičkova 20. Rezervace.

26. 10. Školení partnera k péči o miminko

18.00 - 20.00 hod., Studio 1, Vodičkova 20. Předporodní kurz pro partnery. Rezervace je nutná, termíny se rychle plní.

20. 10. Porod prakticky - předporodní příprava

10.00 - 12.00 hod. Shrnutí předporodní přípravy do 1 souhrnné hodiny pro maminky k zopakování nebo pro ty, které se přihlásily do předporodního kurzu později. Bez cvičení.  Opakuje se každý měsíc. Rezervace předem nutná. Místo konání: Studio 1, Vodičkova 20

 

Ukázka cvičení

 

Newsletter

 

Cvičení pro těhotné

Magdalena MikulandovaStudio pro ženy je zdravotní zařízení, které funguje od r. 1993 a založila ho Magdalena Mikulandová. Pobočky jsou v Praze, Karlových Varech a Říčanech. Nabízíme ženám cvičení pro těhotné, předporodní kurzy a přípravu na porod, doprovod k porodu do pordnice dulou nebo porodní asistentkou, cvičení s miminky a pro děti, kojenecké plavání, masáže pro těhotné a cvičení po porodu, služby a péči pro ženy všech věkových kategorií v příjemném moderním prostředí. Probíhají tu kurzy hubnutí Metabolic Balance. Jsme centrum pro těhotné. Péči zajišťují zdravotnice, laktační a výživové poradkyně a fitness instruktorka. Virtuální prohlídka.

 

Kontakt

Studio pro ženy

Vodičkova 20, Praha 1

Telefon: 602 471 208

praha@studioprozeny.cz

Cliquo engine | B interactive