ÚvodNovinky › Jak rodí naše klientky

Jak rodí naše klientky

Milé studio pro ženy,
chtěla bych Vám moc poděkovat za všechno, co pro těhulky děláte. 30.12.2017 ve 23: 40 se mi narodila krásná a zdravá holčička a za průběh pohodového porodu a to, že jsem si zachovala chladnou hlavu vděčím hlavně Vám. Mockrát jsem si vzpomněla na Hanky rady z předporodního kurzu a určitě jsem zúročila i to, že jsme zůstala fit díky Vašemu plavání pro těhotné. Díky tomu všemu mám na porod jenom krásné vzpomínk y a těším se až navštívím nějakou Vaši další lekci.
Přeji krásný den,
prosincová maminka Klára Hladíková

 

Aktuální program

1. 3. Předporodní kurz - srpnové

pro maminky s termíny porodu v srpnu v 18:30 hodin, 1. hodina je zdarma (když to nezvládnete tuto první hodinu, přihlásit se můžete jakoukoliv další). Předporodní příprava se cvičením 1x týdně. Kde: Studio 1, Vodičkova 20. Rezervace.

15. 3. Školení partnera k porodu

18.00 - 20.00 hod., Studio 1, Vodičkova 20. Předporodní kurz pro partnery k porodu, na kurz přijďte s partnerkou, abyste mohli nacvičit praktické dovednosti. Rezervace je nutná, termíny se rychle plní.

 

 

Ukázka cvičení

 

Newsletter

 

Cvičení pro těhotné

Magdalena MikulandovaStudio pro ženy je zdravotní zařízení, které funguje od r. 1993 a založila ho Magdalena Mikulandová. Pobočky jsou v Praze, Karlových Varech a Říčanech. Nabízíme ženám cvičení pro těhotné, předporodní kurzy a přípravu na porod, doprovod k porodu do porodnice dulou nebo porodní asistentkou, cvičení s miminky, cvičení pro děti, kojenecké plavání, masáže pro těhotné a cvičení po porodu s hlídáním, služby a péči pro ženy všech věkových kategorií v příjemném moderním prostředí. Probíhají tu kurzy hubnutí Metabolic Balance. Jsme centrum pro těhotné. Péči zajišťují zdravotnice, laktační a výživové poradkyně a fitness instruktorka. Virtuální prohlídka.

 

Kontakt

Studio pro ženy

Vodičkova 20, Praha 1

Telefon: 602 471 208

praha@studioprozeny.cz

Cliquo engine | B interactive