ÚvodNovinky › Jak rodí naše klientky

Jak rodí naše klientky

Dobrý den,  chodila jsem k Vám na těhotenský kurz pro prosincové maminky. Brouček se nám narodil 31.12. - 3,9 kg, 54 cm. Jmenuje se Michael ( jmeno od maminky ) Conan ( jmeno od tatinka ). Moc děkuji za skužby, které poskytujete a především za ucelené infornace a všechny rady. Porod jsem něla spontální, termín měl být 22.12. . Na kontrole 27.12. mi paní doktorka řekla, že mám čípek zcela uzavřený a k porodu to vůbec nevypadá.  1.1. jsem měla nastoupit do nemocnice na vyvolání, ale díky akupunktuře a bylinkám se porod spustil sám. Směs bylinek, kterou jsem pila možná znáte, pokud ne její složení je: 1 celá skořice, 10 hřebíčků, kousek zázvoru, polévková lžíce sporýše. Zalít 1 litrem vody, krátce povařit. Pít po douškách celý den. Dle kamarádky, která mi směs poradila spouští porod během 1-2 dnů. Já jsem začala s pitím kolem 14. hodiny ve čtvrtek a v sobotu 30.12. cca ve 4 h. ráno mi praskla voda. Malej se narodil 31.12. ve 12:56. Ještě jednou moc za vše děkuji a těším se na březen na setkání maminek z mého kurzu.  Přeju vše nejlepší do roku 2018 Vám všem i Vašemu studiu

Blanka

 

Aktuální program

6. 2. Předporodní kurz - červencové

pro maminky s termíny porodu v červenci v 18:30 hodin, 1. hodina je zdarma (když to nezvládnete tuto první hodinu, přihlásit se můžete jakoukoliv další). Předporodní příprava se cvičením 1x týdně. Kde: Studio 1, Vodičkova 20. Rezervace.

29. 1. Kurz vaření příkrmů - I miminka mají své chutě

Rozhodli jste se připravovat pro miminko první jídla doma? Naše lektorka Simona Lazzari vám ukáže jak na to, naučí vás 20 druhů příkrmů, od prvních jednoduchých až po složitější. Termín: 11.30 - 14.00 hodin. Kde: CHEFPARADE, Holešovická tržnice hala č.36, Praha 7. Rezervace a platba předem.

23. 1. Školení partnera k porodu

18.00 - 20.00 hod., Studio 1, Vodičkova 20. Předporodní kurz pro partnery k porodu, na kurz přijďte s partnerkou, abyste mohli nacvičit praktické dovednosti. Rezervace je nutná, termíny se rychle plní.

 

Ukázka cvičení

 

Newsletter

 

Cvičení pro těhotné

Magdalena MikulandovaStudio pro ženy je zdravotní zařízení, které funguje od r. 1993 a založila ho Magdalena Mikulandová. Pobočky jsou v Praze, Karlových Varech a Říčanech. Nabízíme ženám cvičení pro těhotné, předporodní kurzy a přípravu na porod, doprovod k porodu do porodnice dulou nebo porodní asistentkou, cvičení s miminky, cvičení pro děti, kojenecké plavání, masáže pro těhotné a cvičení po porodu s hlídáním, služby a péči pro ženy všech věkových kategorií v příjemném moderním prostředí. Probíhají tu kurzy hubnutí Metabolic Balance. Jsme centrum pro těhotné. Péči zajišťují zdravotnice, laktační a výživové poradkyně a fitness instruktorka. Virtuální prohlídka.

 

Kontakt

Studio pro ženy

Vodičkova 20, Praha 1

Telefon: 602 471 208

praha@studioprozeny.cz

Cliquo engine | B interactive