ÚvodNovinky › Poděkování klientky za kurz vaření příkrmů (další kurz poběží 26.6.)

Poděkování klientky za kurz vaření příkrmů (další kurz poběží 26.6.)

Mila Simono,
diky patri i vam za uzasny workshop. Myslela jsem, ze to bude o "brambore, mrkvi, brambore.." a ono hle :-))Je tolik kombinaci. Bylo to velmi prijemne a poucne. Je supr, ze to obohacujete i zkusenostmi z Italie od Vasi tchyne. Chteli bychom i Elenku naucit, ze stolovani a spolecna jidla jsou ritual-mame to tak s mym uzasnym muzem:-). Ona to urcite odkouka...
Atmosfera na kurzu byla moc fajn a jen me mrzi, ze jsem odbihala za malou a neuzila si to komplet. Ocenuji tedy info v prilohach..Nemam co vytknout, sla bych na nej hned znovu:-)

Krasne dny vam preji a budte i nadale tak uzasnou pruvodkyni a bytosti nejen pro nas mamky a nase mrnata, ale i svym nejblizsim i svym vlastnim chvilkam. Tesim se na cvico:-)
Papa
Lenka

 

Aktuální program

6. 2. Předporodní kurz - červencové

pro maminky s termíny porodu v červenci v 18:30 hodin, 1. hodina je zdarma (když to nezvládnete tuto první hodinu, přihlásit se můžete jakoukoliv další). Předporodní příprava se cvičením 1x týdně. Kde: Studio 1, Vodičkova 20. Rezervace.

29. 1. Kurz vaření příkrmů - I miminka mají své chutě

Rozhodli jste se připravovat pro miminko první jídla doma? Naše lektorka Simona Lazzari vám ukáže jak na to, naučí vás 20 druhů příkrmů, od prvních jednoduchých až po složitější. Termín: 11.30 - 14.00 hodin. Kde: CHEFPARADE, Holešovická tržnice hala č.36, Praha 7. Rezervace a platba předem.

23. 1. Školení partnera k porodu

18.00 - 20.00 hod., Studio 1, Vodičkova 20. Předporodní kurz pro partnery k porodu, na kurz přijďte s partnerkou, abyste mohli nacvičit praktické dovednosti. Rezervace je nutná, termíny se rychle plní.

 

Ukázka cvičení

 

Newsletter

 

Cvičení pro těhotné

Magdalena MikulandovaStudio pro ženy je zdravotní zařízení, které funguje od r. 1993 a založila ho Magdalena Mikulandová. Pobočky jsou v Praze, Karlových Varech a Říčanech. Nabízíme ženám cvičení pro těhotné, předporodní kurzy a přípravu na porod, doprovod k porodu do porodnice dulou nebo porodní asistentkou, cvičení s miminky, cvičení pro děti, kojenecké plavání, masáže pro těhotné a cvičení po porodu s hlídáním, služby a péči pro ženy všech věkových kategorií v příjemném moderním prostředí. Probíhají tu kurzy hubnutí Metabolic Balance. Jsme centrum pro těhotné. Péči zajišťují zdravotnice, laktační a výživové poradkyně a fitness instruktorka. Virtuální prohlídka.

 

Kontakt

Studio pro ženy

Vodičkova 20, Praha 1

Telefon: 602 471 208

praha@studioprozeny.cz

Cliquo engine | B interactive