ÚvodNovinky › Poděkování klientky za kurz vaření příkrmů (další kurz poběží 26.6.)

Poděkování klientky za kurz vaření příkrmů (další kurz poběží 26.6.)

Mila Simono,
diky patri i vam za uzasny workshop. Myslela jsem, ze to bude o "brambore, mrkvi, brambore.." a ono hle :-))Je tolik kombinaci. Bylo to velmi prijemne a poucne. Je supr, ze to obohacujete i zkusenostmi z Italie od Vasi tchyne. Chteli bychom i Elenku naucit, ze stolovani a spolecna jidla jsou ritual-mame to tak s mym uzasnym muzem:-). Ona to urcite odkouka...
Atmosfera na kurzu byla moc fajn a jen me mrzi, ze jsem odbihala za malou a neuzila si to komplet. Ocenuji tedy info v prilohach..Nemam co vytknout, sla bych na nej hned znovu:-)

Krasne dny vam preji a budte i nadale tak uzasnou pruvodkyni a bytosti nejen pro nas mamky a nase mrnata, ale i svym nejblizsim i svym vlastnim chvilkam. Tesim se na cvico:-)
Papa
Lenka

 

Aktuální program

7. 11. Předporodní kurz - dubnové

pro maminky s termíny porodu v dubnu, v 18:30 hodin, 1. hodina je zdarma (když to nezvládnete tuto první hodinu, přihlásit se můžete jakoukoliv další). Předporodní příprava se cvičením 1x týdně. Kde: Studio 1, Vodičkova 20. Rezervace.

26. 10. Školení partnera k péči o miminko

18.00 - 20.00 hod., Studio 1, Vodičkova 20. Předporodní kurz pro partnery. Rezervace je nutná, termíny se rychle plní.

20. 10. Porod prakticky - předporodní příprava

10.00 - 12.00 hod. Shrnutí předporodní přípravy do 1 souhrnné hodiny pro maminky k zopakování nebo pro ty, které se přihlásily do předporodního kurzu později. Bez cvičení.  Opakuje se každý měsíc. Rezervace předem nutná. Místo konání: Studio 1, Vodičkova 20

 

Ukázka cvičení

 

Newsletter

 

Cvičení pro těhotné

Magdalena MikulandovaStudio pro ženy je zdravotní zařízení, které funguje od r. 1993 a založila ho Magdalena Mikulandová. Pobočky jsou v Praze, Karlových Varech a Říčanech. Nabízíme ženám cvičení pro těhotné, předporodní kurzy a přípravu na porod, doprovod k porodu do pordnice dulou nebo porodní asistentkou, cvičení s miminky a pro děti, kojenecké plavání, masáže pro těhotné a cvičení po porodu, služby a péči pro ženy všech věkových kategorií v příjemném moderním prostředí. Probíhají tu kurzy hubnutí Metabolic Balance. Jsme centrum pro těhotné. Péči zajišťují zdravotnice, laktační a výživové poradkyně a fitness instruktorka. Virtuální prohlídka.

 

Kontakt

Studio pro ženy

Vodičkova 20, Praha 1

Telefon: 602 471 208

praha@studioprozeny.cz

Cliquo engine | B interactive