Metabolic Balance s Madlen Mikulandovou

Metabolic Balance především řeší základní civilizační potíže a onemocnění jako jsou pálení žáhy, bolesti hlavy,vysoký krevní tlak, nadýmání, klimakterium, potíže či vysoké hodnoty cholesterolu, cukru a kyseliny močové v krvi. Jde o celkové vylepšení kvality života a omezení vlivu stárnutí na organismus.

Metoda pracuje s laboratorními výsledky Vaší krve.

Metabolic balance

Metabolic Balance je program na úpravu látkové výměny a zajištění její rovnováhy v organismu. Byl vyvinut lékaři a odborníky pro výživu na základě dlouholetých zkušeností. S jeho pomocí můžete individuálně změnit Vaše stravovací zvyklosti, jíst naprosto vyváženě a zdravě – a uzpůsobit Váš jídelní plán na míru Vašemu metabolismu. Základ tvoří osobní jídelní plán a individuální seznam potravin, který je vyhotoven na základě Vašich aktuálních laboratorních výsledků a údajů o zdravotním stavu.
15500 Kč

Antiaging 1 ošetření

Anti-aging pomáhá zpomalit a oddálit biologický proces stárnutí. Využívá k tomu zdravou, pestrou a vyváženou stravu spolu se správným životním stylem. Být zdravý a užívat si život naplno je možné v každém věku. Metoda vhodná při tvoření nadměrných vrásek, povolování kontury obličeje, tvorby pigmentových skvrn, tvorbě celulitidy či povolených oblastech na Vašem těle.Ztráta čerstvosti a jasnosti ve výrazu obličeje a podobně.
1200 Kč 1 ošetření

Den pro tvář

Ošetření a absolutní vyčištění, novým způsobem a nejmodernějším přístrojem svého druhu, aktivace podkožní struktury a tvorba revitalizačních procesů v obličeji.
700 Kč 1 hodina

Proměny, které se opravdu povedly...

Potřebujete se přihlásit, napište nám či zavolejte...přímo Magdaleně Mikulandové

tel. 725 742 019, mikulandova@centrum.cz