ÚvodMasáže › Těhotenská masáž

Těhotenská masáž

Těhotenská masáž a masážní židle pro těhotné maminky.

 

Masáž zad pro těhotné

Ve Studiu pro ženy nabízíme masáž pro těhotné za použití bezpečných pomůcek pro zajištění max. komfortu při masáži, s vyloučním míst, která jsou v těhotenství nebezpečná. Masáž pro těhotné zmírňuje stres, navozuje relaxaci, redukuje otoky, snižuje krevní tlak, zmírňje projevy křečových žil, zvyšuje lymfatikcou a krevní cirkulaci, mírní bolesti kloubů a dolní části zad. Masáž zmírní potíže, které vznikají v průběhu těhotenství. V žádném případě není vhodné nechat se v těhotenství masírovat běžným způsobem. Zvyšuje se tak riziko potratu nebo předčasného porodu.

Pro krásu žen v těhotenství existuje také pravidelná a každodenní masáž pokožky břicha, stehen, prsou. Pokožka vůbec nepopraská a břicho se ihned po porodu vrátí do skoro původního stavu. Naučíme vás masáž proti striím v předporodním a těhotenském kurzu.

 

  • Masáž zad a šíje
  • Masáž zad a plosek nohou
  • Cena: Ceník
  • Kde masáže probíhají: Studio 1, Vodičkova 20, Praha 1
  • Objednat masáž nebo 602471208

 

Masáž a zábal plosek pro těhotné

Vhodné pro těhotné ženy.  Ideální při pocitu těžkých nohou. Pomáhá při žilních problémech (s varixy), odstraňuje otoky dolních končetin. Obojí jak masáž tak zábal jsou velmi vhodné v těhotenství, při cíleném posilování imunity. Masáži plosek předchází teplý zábal, který podporuje uvolnění a relaxaci.

 

Aktuální program

7. 11. Předporodní kurz - dubnové

pro maminky s termíny porodu v dubnu, v 18:30 hodin, 1. hodina je zdarma (když to nezvládnete tuto první hodinu, přihlásit se můžete jakoukoliv další). Předporodní příprava se cvičením 1x týdně. Kde: Studio 1, Vodičkova 20. Rezervace.

26. 10. Školení partnera k péči o miminko

18.00 - 20.00 hod., Studio 1, Vodičkova 20. Předporodní kurz pro partnery. Rezervace je nutná, termíny se rychle plní.

20. 10. Porod prakticky - předporodní příprava

10.00 - 12.00 hod. Shrnutí předporodní přípravy do 1 souhrnné hodiny pro maminky k zopakování nebo pro ty, které se přihlásily do předporodního kurzu později. Bez cvičení.  Opakuje se každý měsíc. Rezervace předem nutná. Místo konání: Studio 1, Vodičkova 20

 

Ukázka cvičení

 

Newsletter

 

Cvičení pro těhotné

Magdalena MikulandovaStudio pro ženy je zdravotní zařízení, které funguje od r. 1993 a založila ho Magdalena Mikulandová. Pobočky jsou v Praze, Karlových Varech a Říčanech. Nabízíme ženám cvičení pro těhotné, předporodní kurzy a přípravu na porod, doprovod k porodu do pordnice dulou nebo porodní asistentkou, cvičení s miminky a pro děti, kojenecké plavání, masáže pro těhotné a cvičení po porodu, služby a péči pro ženy všech věkových kategorií v příjemném moderním prostředí. Probíhají tu kurzy hubnutí Metabolic Balance. Jsme centrum pro těhotné. Péči zajišťují zdravotnice, laktační a výživové poradkyně a fitness instruktorka. Virtuální prohlídka.

 

Kontakt

Studio pro ženy

Vodičkova 20, Praha 1

Telefon: 602 471 208

praha@studioprozeny.cz

Cliquo engine | B interactive