ÚvodMasáže › Reflexní masáž

Reflexní masáž

  • poskytuji reflexologické masáže (převážně plosky  a nárty nohou spolu s relaxačními hmaty celého těla, ruce spíše pro ukázku bodů) odstraňující blokády bránící otěhotnění, posilující tělesné orgány, zvyšující obranyschopnost, uvolňující cesty energetické i fyzické komunikace mezi orgány a částmi našeho těla a psychiky.
  • pracuje se i s lymfatickým a hormonálním systémem na jejich vybalancování a čištění těla s duší. Upravují se činnosti endokrinních žláz (vaječníky, štítná žláza, nadledvinky, podvěsek mozkový), ovlivňují alergie.
  • lze odstraňovat různé potíže vyskytující se také během těhotenství - fyzické, jako jsou třeba otoky, problémy s trávicím systémem, psychické - emoční, vedoucí k odstranění stresu.
  • před porodem jsou prospěšné pro jeho hladký průběh, po něm pak urychlí hojení a zmírní výkyvy nálad a podporují i kojení. Součástí pro vás budou i instrukce, jak si můžete dál pomáhat samy.

 

  • pracuji s homeopatií, což je velmi účinná metoda umožňující řešit nejrůznější zdravotní i psychické potíže dospělých i dětí, těhotných i miminek, včetně ještě nenarozených či novorozených. Homeopaticky můžeme například zpracovávat problémy bránící otěhotnění, i případy, kde jiné prostředky selhaly. V tom případě se jedná o hloubkový pohovor, ve kterém se rozebírá celkový psychologický i tělesný stav podrobně. Často bývá překážkou otěhotnění předchozí užívání antikoncepce, a to se dá odblokovat. Homeopaticky léčíme různé potíže vyskytující se v průběhu těhotenství (nevolnosti, nechutenství, poruchy hladin cukru, hrozící příznaky gestózy, nebezpečí předčasného porodu, nevhodné polohy plodu k porodu, krvácení, potíže po amniocentéze - i podpora a uklidnění psychiky atd.).
  • homeopatika se mohou podávat také během porodu pro jeho hladký průběh. K tomu slouží tzv. konstituční lék i akutní homeopatika, které lze mít s sebou po ruce a tatínek či dula je mohou podat. Pro rychlé a úspěšné zahojení po porodu se například často dává Arnica.
  • v šestinedělí můžeme podporovat kojení (či později u starších dětí pomáhat s odstavením), zmírňovat bolesti bříška miminek, neklidný spánek apod. Maminkám lze pomoci i s vypjatými emocemi (včetně hrozící laktační psychózy).

Radana Šťastná
www.homeopatie-reiki.com

Objednat masáž

Aktuální program

7. 11. Předporodní kurz - dubnové

pro maminky s termíny porodu v dubnu, v 18:30 hodin, 1. hodina je zdarma (když to nezvládnete tuto první hodinu, přihlásit se můžete jakoukoliv další). Předporodní příprava se cvičením 1x týdně. Kde: Studio 1, Vodičkova 20. Rezervace.

26. 10. Školení partnera k péči o miminko

18.00 - 20.00 hod., Studio 1, Vodičkova 20. Předporodní kurz pro partnery. Rezervace je nutná, termíny se rychle plní.

20. 10. Porod prakticky - předporodní příprava

10.00 - 12.00 hod. Shrnutí předporodní přípravy do 1 souhrnné hodiny pro maminky k zopakování nebo pro ty, které se přihlásily do předporodního kurzu později. Bez cvičení.  Opakuje se každý měsíc. Rezervace předem nutná. Místo konání: Studio 1, Vodičkova 20

 

Ukázka cvičení

 

Newsletter

 

Cvičení pro těhotné

Magdalena MikulandovaStudio pro ženy je zdravotní zařízení, které funguje od r. 1993 a založila ho Magdalena Mikulandová. Pobočky jsou v Praze, Karlových Varech a Říčanech. Nabízíme ženám cvičení pro těhotné, předporodní kurzy a přípravu na porod, doprovod k porodu do pordnice dulou nebo porodní asistentkou, cvičení s miminky a pro děti, kojenecké plavání, masáže pro těhotné a cvičení po porodu, služby a péči pro ženy všech věkových kategorií v příjemném moderním prostředí. Probíhají tu kurzy hubnutí Metabolic Balance. Jsme centrum pro těhotné. Péči zajišťují zdravotnice, laktační a výživové poradkyně a fitness instruktorka. Virtuální prohlídka.

 

Kontakt

Studio pro ženy

Vodičkova 20, Praha 1

Telefon: 602 471 208

praha@studioprozeny.cz

Cliquo engine | B interactive