ÚvodMasáže › Reflexní masáž

Reflexní masáž

  • poskytuji reflexologické masáže (převážně plosky  a nárty nohou spolu s relaxačními hmaty celého těla, ruce spíše pro ukázku bodů) odstraňující blokády bránící otěhotnění, posilující tělesné orgány, zvyšující obranyschopnost, uvolňující cesty energetické i fyzické komunikace mezi orgány a částmi našeho těla a psychiky.
  • pracuje se i s lymfatickým a hormonálním systémem na jejich vybalancování a čištění těla s duší. Upravují se činnosti endokrinních žláz (vaječníky, štítná žláza, nadledvinky, podvěsek mozkový), ovlivňují alergie.
  • lze odstraňovat různé potíže vyskytující se také během těhotenství - fyzické, jako jsou třeba otoky, problémy s trávicím systémem, psychické - emoční, vedoucí k odstranění stresu.
  • před porodem jsou prospěšné pro jeho hladký průběh, po něm pak urychlí hojení a zmírní výkyvy nálad a podporují i kojení. Součástí pro vás budou i instrukce, jak si můžete dál pomáhat samy.

 

  • pracuji s homeopatií, což je velmi účinná metoda umožňující řešit nejrůznější zdravotní i psychické potíže dospělých i dětí, těhotných i miminek, včetně ještě nenarozených či novorozených. Homeopaticky můžeme například zpracovávat problémy bránící otěhotnění, i případy, kde jiné prostředky selhaly. V tom případě se jedná o hloubkový pohovor, ve kterém se rozebírá celkový psychologický i tělesný stav podrobně. Často bývá překážkou otěhotnění předchozí užívání antikoncepce, a to se dá odblokovat. Homeopaticky léčíme různé potíže vyskytující se v průběhu těhotenství (nevolnosti, nechutenství, poruchy hladin cukru, hrozící příznaky gestózy, nebezpečí předčasného porodu, nevhodné polohy plodu k porodu, krvácení, potíže po amniocentéze - i podpora a uklidnění psychiky atd.).
  • homeopatika se mohou podávat také během porodu pro jeho hladký průběh. K tomu slouží tzv. konstituční lék i akutní homeopatika, které lze mít s sebou po ruce a tatínek či dula je mohou podat. Pro rychlé a úspěšné zahojení po porodu se například často dává Arnica.
  • v šestinedělí můžeme podporovat kojení (či později u starších dětí pomáhat s odstavením), zmírňovat bolesti bříška miminek, neklidný spánek apod. Maminkám lze pomoci i s vypjatými emocemi (včetně hrozící laktační psychózy).

Radana Šťastná
www.homeopatie-reiki.com

Objednat masáž

Aktuální program

ZAVŘENO  1. 8. - 14. 8.

15. 8. Předporodní kurz - lednové

pro maminky s termíny porodu v lednu, v 18:30 hodin, 1. hodina je zdarma (když to nezvládnete tuto první hodinu, přihlásit se můžete jakoukoliv další). Předporodní příprava se cvičením 1x týdně. Kde: Studio 1, Vodičkova 20. Rezervace.

17. 8. Školení partnera k porodu

18.00 - 20.00 hod., Studio 1, Vodičkova 20. Předporodní kurz pro partnery k porodu, na kurz přijďte s partnerkou, abyste mohli nacvičit praktické dovednosti. Rezervace je nutná, termíny se rychle plní.

23. 8. Porod prakticky - předporodní příprava

10.00 - 12.00 hod. Shrnutí předporodní přípravy do 1 souhrnné hodiny pro maminky k zopakování nebo pro ty, které se přihlásily do předporodního kurzu později. Bez cvičení.  Opakuje se každý měsíc. Rezervace předem nutná. Místo konání: Studio 1, Vodičkova 20

24. 8. Školení partnera k péči o miminko

18.00 - 20.00 hod., Studio 1, Vodičkova 20. Předporodní kurz pro partnery. Rezervace je nutná, termíny se rychle plní.

 

Ukázka cvičení

 

Newsletter

 

Cvičení pro těhotné

Magdalena MikulandovaStudio pro ženy je zdravotní zařízení, které funguje od r. 1993 a založila ho Magdalena Mikulandová. Pobočky jsou v Praze, Karlových Varech a Říčanech. Nabízíme ženám cvičení pro těhotné, předporodní kurzy a přípravu na porod, doprovod k porodu do pordnice dulou nebo porodní asistentkou, cvičení s miminky a pro děti, kojenecké plavání, masáže pro těhotné a cvičení po porodu, služby a péči pro ženy všech věkových kategorií v příjemném moderním prostředí. Probíhají tu kurzy hubnutí Metabolic Balance. Jsme centrum pro těhotné. Péči zajišťují zdravotnice, laktační a výživové poradkyně a fitness instruktorka. Virtuální prohlídka.

 

Kontakt

Studio pro ženy

Vodičkova 20, Praha 1

Telefon: 602 471 208

praha@studioprozeny.cz

Cliquo engine | B interactive