ÚvodMasáže › Kojenecká masáž

Kojenecká masáž

Kojenecká masáž

 

Masáž pro kojence a novorozence

Masáž je starý, osvědčený a přirozený prostředek uvolnění a léčení. Kojenecká masáž není pro dítě ani bolestivá, ani namáhavá. Naopak je příjemná a jemná. Kojenecká masáž při žaludečních a střevních problémech zmírní koliky, křeče v bříšku, nadýmání i zácpu. Napomáhá rychlému usnutí dítěte a snižuje noční hyperaktivitu.

 

  • podporuje zažívání,dýchání
  • má uklidňující efekt
  • podporuje prokrvení, metabolismus
  • pomáhá rozvíjet vztah matky a dítěte
  • učíme masáž celého těla dítěte

 

Kojenecká masáž je součástí Kojeneckého plavání. Každá hodina kojeneckého plavání je zakončena péčí o pokožku a kojeneckou masáží.

Kojeneckou masáž se učí maminky také v kurzu Cvičení s miminky.

Můžete si objednat samostatný nácvik kojenecké masáže. Během tří lekcí se tuto masáž naučíte, abyste v dalších dnech mohli dítě masírovat sami. Čas i frekvenci kurzu si určujete po domluvě.

 

  • Cena: Ceník
  • Kde masáže probíhají: Studio 1 (zadní trakt), Vodičkova 20, Praha 1
  • Objednat masáž nebo 602471208

Aktuální program

ZAVŘENO  1. 8. - 14. 8.

15. 8. Předporodní kurz - lednové

pro maminky s termíny porodu v lednu, v 18:30 hodin, 1. hodina je zdarma (když to nezvládnete tuto první hodinu, přihlásit se můžete jakoukoliv další). Předporodní příprava se cvičením 1x týdně. Kde: Studio 1, Vodičkova 20. Rezervace.

17. 8. Školení partnera k porodu

18.00 - 20.00 hod., Studio 1, Vodičkova 20. Předporodní kurz pro partnery k porodu, na kurz přijďte s partnerkou, abyste mohli nacvičit praktické dovednosti. Rezervace je nutná, termíny se rychle plní.

23. 8. Porod prakticky - předporodní příprava

10.00 - 12.00 hod. Shrnutí předporodní přípravy do 1 souhrnné hodiny pro maminky k zopakování nebo pro ty, které se přihlásily do předporodního kurzu později. Bez cvičení.  Opakuje se každý měsíc. Rezervace předem nutná. Místo konání: Studio 1, Vodičkova 20

24. 8. Školení partnera k péči o miminko

18.00 - 20.00 hod., Studio 1, Vodičkova 20. Předporodní kurz pro partnery. Rezervace je nutná, termíny se rychle plní.

 

Ukázka cvičení

 

Newsletter

 

Cvičení pro těhotné

Magdalena MikulandovaStudio pro ženy je zdravotní zařízení, které funguje od r. 1993 a založila ho Magdalena Mikulandová. Pobočky jsou v Praze, Karlových Varech a Říčanech. Nabízíme ženám cvičení pro těhotné, předporodní kurzy a přípravu na porod, doprovod k porodu do pordnice dulou nebo porodní asistentkou, cvičení s miminky a pro děti, kojenecké plavání, masáže pro těhotné a cvičení po porodu, služby a péči pro ženy všech věkových kategorií v příjemném moderním prostředí. Probíhají tu kurzy hubnutí Metabolic Balance. Jsme centrum pro těhotné. Péči zajišťují zdravotnice, laktační a výživové poradkyně a fitness instruktorka. Virtuální prohlídka.

 

Kontakt

Studio pro ženy

Vodičkova 20, Praha 1

Telefon: 602 471 208

praha@studioprozeny.cz

Cliquo engine | B interactive