ÚvodMasáže › Kojenecká masáž

Kojenecká masáž

Kojenecká masáž

 

Masáž pro kojence a novorozence

Masáž je starý, osvědčený a přirozený prostředek uvolnění a léčení. Kojenecká masáž není pro dítě ani bolestivá, ani namáhavá. Naopak je příjemná a jemná. Kojenecká masáž při žaludečních a střevních problémech zmírní koliky, křeče v bříšku, nadýmání i zácpu. Napomáhá rychlému usnutí dítěte a snižuje noční hyperaktivitu.

 

  • podporuje zažívání,dýchání
  • má uklidňující efekt
  • podporuje prokrvení, metabolismus
  • pomáhá rozvíjet vztah matky a dítěte
  • učíme masáž celého těla dítěte

 

Kojenecká masáž je součástí Kojeneckého plavání. Každá hodina kojeneckého plavání je zakončena péčí o pokožku a kojeneckou masáží.

Kojeneckou masáž se učí maminky také v kurzu Cvičení s miminky.

Můžete si objednat samostatný nácvik kojenecké masáže. Během tří lekcí se tuto masáž naučíte, abyste v dalších dnech mohli dítě masírovat sami. Čas i frekvenci kurzu si určujete po domluvě.

 

  • Cena: Ceník
  • Kde masáže probíhají: Studio 1 (zadní trakt), Vodičkova 20, Praha 1
  • Objednat masáž nebo 602471208

Aktuální program

7. 11. Předporodní kurz - dubnové

pro maminky s termíny porodu v dubnu, v 18:30 hodin, 1. hodina je zdarma (když to nezvládnete tuto první hodinu, přihlásit se můžete jakoukoliv další). Předporodní příprava se cvičením 1x týdně. Kde: Studio 1, Vodičkova 20. Rezervace.

26. 10. Školení partnera k péči o miminko

18.00 - 20.00 hod., Studio 1, Vodičkova 20. Předporodní kurz pro partnery. Rezervace je nutná, termíny se rychle plní.

20. 10. Porod prakticky - předporodní příprava

10.00 - 12.00 hod. Shrnutí předporodní přípravy do 1 souhrnné hodiny pro maminky k zopakování nebo pro ty, které se přihlásily do předporodního kurzu později. Bez cvičení.  Opakuje se každý měsíc. Rezervace předem nutná. Místo konání: Studio 1, Vodičkova 20

 

Ukázka cvičení

 

Newsletter

 

Cvičení pro těhotné

Magdalena MikulandovaStudio pro ženy je zdravotní zařízení, které funguje od r. 1993 a založila ho Magdalena Mikulandová. Pobočky jsou v Praze, Karlových Varech a Říčanech. Nabízíme ženám cvičení pro těhotné, předporodní kurzy a přípravu na porod, doprovod k porodu do pordnice dulou nebo porodní asistentkou, cvičení s miminky a pro děti, kojenecké plavání, masáže pro těhotné a cvičení po porodu, služby a péči pro ženy všech věkových kategorií v příjemném moderním prostředí. Probíhají tu kurzy hubnutí Metabolic Balance. Jsme centrum pro těhotné. Péči zajišťují zdravotnice, laktační a výživové poradkyně a fitness instruktorka. Virtuální prohlídka.

 

Kontakt

Studio pro ženy

Vodičkova 20, Praha 1

Telefon: 602 471 208

praha@studioprozeny.cz

Cliquo engine | B interactive