ÚvodHubnutí › Anti-agingová konzultace

Anti-agingová konzultace

Magdalena Mikulandová

 

Chcete zjistit jak ovlivnit svoje stáří?

Víte jaká je úroveň minerálů, stopových prvků a vitamínů ve vašem těle a jakou roli pro předcházení nemocí představuje?

  • Odpovědí je meření antioxidantů (karotenoidů) v podkoží speciálním skenerem, patentovaná techonologie. Jedná se o jedinou neinvazivní metodou zjištění stavu antioxidantů ve vašem těle za 2 minuty.
  • Test hodnocení různých parametrů (sociálních, zdravotních a pracovních). Vyhodnocuje poradkyně Magdalena Mikulandová na místě. Na základě testu určuje dle bodového systému stav obranyschopnosti organismu.

 

Anti - aging je

  • prodloužení kvality života
  • prodloužení života
  • zvýšení kvality života
  • zpomalení stárnutí

Anti-aging pomáhá zpomalit a oddálit biologický proces stárnutí. Využívá k tomu zdravou, pestrou a vyváženou stravu spolu se správným životním stylem. Být zdravý a užívat si život naplno je možné v každém věku.

 

Magdalena Mikuladnová vám nabídne řešení:

Na základě  testu stavu minerálu ve vaše těle vám zajistí přísun nejkvalitnějších potravinových doplňků vyvinutých nejmodernější technologií a vyrobených výhradně z přírodních zrojů. S neustálým poklesem výživných látek v potravinách se zvyšuje potřeba výživových doplňků (vitamíny, stopové prvky, minerály, esenciální aminokyseliny, nenasycené mastné kyseliny a další). Je důležité vědět, že prevence je nejlepší lék na civilizační onemocnění.

 

  • Kde: Studio 2, Vodičkova 20, (5. patro, přední výtah) Praha, Husova 6, Říčany, Mozartova 6, Karlovy Vary
  • Cena: 1000Kč
  • Poradkyně: Magdalena Mikulandová 725 742 019
  • Objednání: 725 742 019, emailem

 

Chcete navíc upravit svou váhu nebo dostat organismus zpět do kondice?

Máme řešení pomocí dlouhodobého kurzu úpravy váhy (snížení i zvýšení) metodou Metabolic Balance.Aktuální program

6. 2. Předporodní kurz - červencové

pro maminky s termíny porodu v červenci v 18:30 hodin, 1. hodina je zdarma (když to nezvládnete tuto první hodinu, přihlásit se můžete jakoukoliv další). Předporodní příprava se cvičením 1x týdně. Kde: Studio 1, Vodičkova 20. Rezervace.

29. 1. Kurz vaření příkrmů - I miminka mají své chutě

Rozhodli jste se připravovat pro miminko první jídla doma? Naše lektorka Simona Lazzari vám ukáže jak na to, naučí vás 20 druhů příkrmů, od prvních jednoduchých až po složitější. Termín: 11.30 - 14.00 hodin. Kde: CHEFPARADE, Holešovická tržnice hala č.36, Praha 7. Rezervace a platba předem.

23. 1. Školení partnera k porodu

18.00 - 20.00 hod., Studio 1, Vodičkova 20. Předporodní kurz pro partnery k porodu, na kurz přijďte s partnerkou, abyste mohli nacvičit praktické dovednosti. Rezervace je nutná, termíny se rychle plní.

 

Ukázka cvičení

 

Newsletter

 

Cvičení pro těhotné

Magdalena MikulandovaStudio pro ženy je zdravotní zařízení, které funguje od r. 1993 a založila ho Magdalena Mikulandová. Pobočky jsou v Praze, Karlových Varech a Říčanech. Nabízíme ženám cvičení pro těhotné, předporodní kurzy a přípravu na porod, doprovod k porodu do porodnice dulou nebo porodní asistentkou, cvičení s miminky, cvičení pro děti, kojenecké plavání, masáže pro těhotné a cvičení po porodu s hlídáním, služby a péči pro ženy všech věkových kategorií v příjemném moderním prostředí. Probíhají tu kurzy hubnutí Metabolic Balance. Jsme centrum pro těhotné. Péči zajišťují zdravotnice, laktační a výživové poradkyně a fitness instruktorka. Virtuální prohlídka.

 

Kontakt

Studio pro ženy

Vodičkova 20, Praha 1

Telefon: 602 471 208

praha@studioprozeny.cz

Cliquo engine | B interactive