ÚvodHubnutí › Anti-ageingová konzultace

Anti-ageingová konzultace

Anti - ageing je

 

  • 1. prodloužení kvality života
  • 2. prodloužení života
  • 3. zvýšení kvality života
  • 4. zpomalení stárnutí

 

Chcete zjistit jak ovlivnit svoje stáří?

Víte jaká je úroveň minerálů, stopových prvků a vitamínů ve vašem těle a jakou roli pro předcházení nemocí představuje?

1. Odpovědí je meření antioxidantů (karotenoidů) v podkoží speciálním skenerem, patentovaná techonologie. Jedná se o jedinou neinvazivní metodou zjištění stavu antioxidantů ve vašem těle za pouhé 2 minuty.

2. Test hodnocení různých parametrů (sociálních, zdravotních a pracovních). Vyhodnocuje poradkyně na místě. Na základě testu určuje dle bodového systému stav obranyschopnosti organismu.

 

Řešení

S neustálým poklesem výživných látek v potravinách se zvyšuje potřeba výživových doplňků (vitamíny, stopové prvky, minerály, esenciální aminokyseliny, nenasycené mastné kyseliny a další). Je důležité vědět, že prevence je nejlepší lék na civilizační onemocnění.

Zajistíme vám přísun nejkvalitnějších potravinových doplňků vyvinutých nejmodernější technologií a vyrobených výhradně z přírodních zrojů.

 

  • Kde: Studio 2, Vodičkova 20, (5. patro, přední výtah) Praha, Husova 6, Říčany, Mozartova 6, Karlovy Vary
  • Cena: 1000Kč
  • Poradkyně: Magdalena Mikulandová 725 742 019
  • Objednání: 725 742 019, emailem

 

Chcete navíc upravit svou váhu nebo dostat organismus zpět do kondice?

Máme řešení pomocí dlouhodobého kurzu úpravy váhy (snížení i zvýšení) metodou Metabolic Balance.Aktuální program

8. 6. Předporodní kurz - listopadové

pro maminky s termíny porodu v listopadu, v 18:30 hodin, 1. hodina je zdarma (když to nezvládnete tuto první hodinu, přihlásit se můžete jakoukoliv další). Předporodní příprava se cvičením 1x týdně. Kde: Studio 1, Vodičkova 20. Rezervace.

9. 6. Kojení - předporodní příprava

10.00 - 12.00 hod. Shrnutí předporodní přípravy do 1 souhrnné hodiny pro maminky k zopakování nebo pro ty, které se přihlásily do předporodního kurzu později. Bez cvičení.  Opakuje se každý měsíc. Rezervace předem nutná. Místo konání: Studio 1, Vodičkova 20

16. 6. Porod prakticky - předporodní příprava

10.00 - 12.00 hod. Shrnutí předporodní přípravy do 1 souhrnné hodiny pro maminky k zopakování nebo pro ty, které se přihlásily do předporodního kurzu později. Bez cvičení.  Opakuje se každý měsíc. Rezervace předem nutná. Místo konání: Studio 1, Vodičkova 20

 

Ukázka cvičení

 

Newsletter

 

Cvičení pro těhotné

Magdalena MikulandovaStudio pro ženy je zdravotní zařízení, které funguje od r. 1993 a založila ho Magdalena Mikulandová. Pobočky jsou v Praze, Karlových Varech a Říčanech. Nabízíme ženám cvičení pro těhotné, předporodní kurzy a přípravu na porod, doprovod k porodu do pordnice dulou nebo porodní asistentkou, cvičení s miminky a pro děti, kojenecké plavání, masáže pro těhotné a cvičení po porodu, služby a péči pro ženy všech věkových kategorií v příjemném moderním prostředí. Probíhají tu kurzy hubnutí Metabolic Balance. Jsme centrum pro těhotné. Péči zajišťují zdravotnice, laktační a výživové poradkyně a fitness instruktorka. Virtuální prohlídka.

 

Kontakt

Studio pro ženy

Vodičkova 20, Praha 1

Telefon: 602 471 208

praha@studioprozeny.cz

Cliquo engine | B interactive