ÚvodHubnutí › Anti-ageingová konzultace

Anti-ageingová konzultace

Anti - ageing je

 

  • 1. prodloužení kvality života
  • 2. prodloužení života
  • 3. zvýšení kvality života
  • 4. zpomalení stárnutí

 

Chcete zjistit jak ovlivnit svoje stáří?

Víte jaká je úroveň minerálů, stopových prvků a vitamínů ve vašem těle a jakou roli pro předcházení nemocí představuje?

1. Odpovědí je meření antioxidantů (karotenoidů) v podkoží speciálním skenerem, patentovaná techonologie. Jedná se o jedinou neinvazivní metodou zjištění stavu antioxidantů ve vašem těle za pouhé 2 minuty.

2. Test hodnocení různých parametrů (sociálních, zdravotních a pracovních). Vyhodnocuje poradkyně na místě. Na základě testu určuje dle bodového systému stav obranyschopnosti organismu.

 

Řešení

S neustálým poklesem výživných látek v potravinách se zvyšuje potřeba výživových doplňků (vitamíny, stopové prvky, minerály, esenciální aminokyseliny, nenasycené mastné kyseliny a další). Je důležité vědět, že prevence je nejlepší lék na civilizační onemocnění.

Zajistíme vám přísun nejkvalitnějších potravinových doplňků vyvinutých nejmodernější technologií a vyrobených výhradně z přírodních zrojů.

 

  • Kde: Studio 2, Vodičkova 20, (5. patro, přední výtah) Praha, Husova 6, Říčany, Mozartova 6, Karlovy Vary
  • Cena: 1000Kč
  • Poradkyně: Magdalena Mikulandová 725 742 019
  • Objednání: 725 742 019, emailem

 

Chcete navíc upravit svou váhu nebo dostat organismus zpět do kondice?

Máme řešení pomocí dlouhodobého kurzu úpravy váhy (snížení i zvýšení) metodou Metabolic Balance.Aktuální program

ZAVŘENO  1. 8. - 14. 8.

15. 8. Předporodní kurz - lednové

pro maminky s termíny porodu v lednu, v 18:30 hodin, 1. hodina je zdarma (když to nezvládnete tuto první hodinu, přihlásit se můžete jakoukoliv další). Předporodní příprava se cvičením 1x týdně. Kde: Studio 1, Vodičkova 20. Rezervace.

17. 8. Školení partnera k porodu

18.00 - 20.00 hod., Studio 1, Vodičkova 20. Předporodní kurz pro partnery k porodu, na kurz přijďte s partnerkou, abyste mohli nacvičit praktické dovednosti. Rezervace je nutná, termíny se rychle plní.

23. 8. Porod prakticky - předporodní příprava

10.00 - 12.00 hod. Shrnutí předporodní přípravy do 1 souhrnné hodiny pro maminky k zopakování nebo pro ty, které se přihlásily do předporodního kurzu později. Bez cvičení.  Opakuje se každý měsíc. Rezervace předem nutná. Místo konání: Studio 1, Vodičkova 20

24. 8. Školení partnera k péči o miminko

18.00 - 20.00 hod., Studio 1, Vodičkova 20. Předporodní kurz pro partnery. Rezervace je nutná, termíny se rychle plní.

 

Ukázka cvičení

 

Newsletter

 

Cvičení pro těhotné

Magdalena MikulandovaStudio pro ženy je zdravotní zařízení, které funguje od r. 1993 a založila ho Magdalena Mikulandová. Pobočky jsou v Praze, Karlových Varech a Říčanech. Nabízíme ženám cvičení pro těhotné, předporodní kurzy a přípravu na porod, doprovod k porodu do pordnice dulou nebo porodní asistentkou, cvičení s miminky a pro děti, kojenecké plavání, masáže pro těhotné a cvičení po porodu, služby a péči pro ženy všech věkových kategorií v příjemném moderním prostředí. Probíhají tu kurzy hubnutí Metabolic Balance. Jsme centrum pro těhotné. Péči zajišťují zdravotnice, laktační a výživové poradkyně a fitness instruktorka. Virtuální prohlídka.

 

Kontakt

Studio pro ženy

Vodičkova 20, Praha 1

Telefon: 602 471 208

praha@studioprozeny.cz

Cliquo engine | B interactive