ÚvodDěti › Kojenecká masáž

Kojenecká masáž

Kojenecká masáž

 

Masáž pro kojence a novorozence

Masáž je starý, osvědčený a přirozený prostředek uvolnění a léčení. Kojenecká masáž není pro dítě ani bolestivá, ani namáhavá. Naopak je příjemná a jemná. Kojenecká masáž při žaludečních a střevních problémech zmírní koliky, křeče v bříšku, nadýmání i zácpu. Napomáhá rychlému usnutí dítěte a snižuje noční hyperaktivitu.

 

  • podporuje zažívání,dýchání
  • má uklidňující efekt
  • podporuje prokrvení, metabolismus
  • pomáhá rozvíjet vztah matky a dítěte
  • učíme masáž celého těla dítěte

 

Kojenecká masáž je součástí Kojeneckého plavání. Každá hodina kojeneckého plavání je zakončena péčí o pokožku a kojeneckou masáží.

Kojeneckou masáž se učí maminky také v kurzu Cvičení s miminky.

Můžete si objednat samostatný nácvik kojenecké masáže. Během tří lekcí se tuto masáž naučíte, abyste v dalších dnech mohli dítě masírovat sami. Čas i frekvenci kurzu si určujete po domluvě.

 

  • Cena: Ceník
  • Kde masáže probíhají: Studio 1 (zadní trakt), Vodičkova 20, Praha 1
  • Rezervace místa: 602471208

 

Aktuální program

6. 2. Předporodní kurz - červencové

pro maminky s termíny porodu v červenci v 18:30 hodin, 1. hodina je zdarma (když to nezvládnete tuto první hodinu, přihlásit se můžete jakoukoliv další). Předporodní příprava se cvičením 1x týdně. Kde: Studio 1, Vodičkova 20. Rezervace.

29. 1. Kurz vaření příkrmů - I miminka mají své chutě

Rozhodli jste se připravovat pro miminko první jídla doma? Naše lektorka Simona Lazzari vám ukáže jak na to, naučí vás 20 druhů příkrmů, od prvních jednoduchých až po složitější. Termín: 11.30 - 14.00 hodin. Kde: CHEFPARADE, Holešovická tržnice hala č.36, Praha 7. Rezervace a platba předem.

23. 1. Školení partnera k porodu

18.00 - 20.00 hod., Studio 1, Vodičkova 20. Předporodní kurz pro partnery k porodu, na kurz přijďte s partnerkou, abyste mohli nacvičit praktické dovednosti. Rezervace je nutná, termíny se rychle plní.

 

Ukázka cvičení

 

Newsletter

 

Cvičení pro těhotné

Magdalena MikulandovaStudio pro ženy je zdravotní zařízení, které funguje od r. 1993 a založila ho Magdalena Mikulandová. Pobočky jsou v Praze, Karlových Varech a Říčanech. Nabízíme ženám cvičení pro těhotné, předporodní kurzy a přípravu na porod, doprovod k porodu do porodnice dulou nebo porodní asistentkou, cvičení s miminky, cvičení pro děti, kojenecké plavání, masáže pro těhotné a cvičení po porodu s hlídáním, služby a péči pro ženy všech věkových kategorií v příjemném moderním prostředí. Probíhají tu kurzy hubnutí Metabolic Balance. Jsme centrum pro těhotné. Péči zajišťují zdravotnice, laktační a výživové poradkyně a fitness instruktorka. Virtuální prohlídka.

 

Kontakt

Studio pro ženy

Vodičkova 20, Praha 1

Telefon: 602 471 208

praha@studioprozeny.cz

Cliquo engine | B interactive