ÚvodDěti › Břišní tanec s miminkem v náručí

Břišní tanec s miminkem v náručí

Chcete se po porodu vrátit rychle do formy a zároveň potěšit sebe i své miminko?

Vyzkoušejte náš pohybový kurz. Břišní tance pro maminky s miminky, které pomáhají budovat hluboké pouto mezi maminkou a děťátkem a urychlují fyzickou i psychickou regeneraci ženy po porodu. Maminky se díky společnému a velmi uvolňujícímu, prožitkovému tanci rychleji vrátí do fyzické i psychické kondice. Miminka na na tanec reagují velmi živě a radostně. Smějí se na sebe, radostně výskají a dovádí. V náručí maminky cítí bezbečný tlukot srdce, stejně jako tlukot bubnů z hudby při tanci. Maminky tančí s děťátky v náručích, ale pak také samy bez dětí, aby si odpočinuly, uvolnily se a pořádně protáhly svá těla.Přijďte se podívat a vyzkoušet si, jak se vy i vaše miminko budete cítit příjemně a spokojeně.

 

  • vhodné už od šestinedělí
  • rozvíjí zájem dítěte
  • zpevňuje tělo po porodu
  • rozvíjí vztah a vazbu mezi matkou a dítěte
  • Termíny: rozvrh hodin Praha

 

Reportáž z kurzu břišního tance s miminkem.

Aktuální program

6. 2. Předporodní kurz - červencové

pro maminky s termíny porodu v červenci v 18:30 hodin, 1. hodina je zdarma (když to nezvládnete tuto první hodinu, přihlásit se můžete jakoukoliv další). Předporodní příprava se cvičením 1x týdně. Kde: Studio 1, Vodičkova 20. Rezervace.

29. 1. Kurz vaření příkrmů - I miminka mají své chutě

Rozhodli jste se připravovat pro miminko první jídla doma? Naše lektorka Simona Lazzari vám ukáže jak na to, naučí vás 20 druhů příkrmů, od prvních jednoduchých až po složitější. Termín: 11.30 - 14.00 hodin. Kde: CHEFPARADE, Holešovická tržnice hala č.36, Praha 7. Rezervace a platba předem.

23. 1. Školení partnera k porodu

18.00 - 20.00 hod., Studio 1, Vodičkova 20. Předporodní kurz pro partnery k porodu, na kurz přijďte s partnerkou, abyste mohli nacvičit praktické dovednosti. Rezervace je nutná, termíny se rychle plní.

 

Ukázka cvičení

 

Newsletter

 

Cvičení pro těhotné

Magdalena MikulandovaStudio pro ženy je zdravotní zařízení, které funguje od r. 1993 a založila ho Magdalena Mikulandová. Pobočky jsou v Praze, Karlových Varech a Říčanech. Nabízíme ženám cvičení pro těhotné, předporodní kurzy a přípravu na porod, doprovod k porodu do porodnice dulou nebo porodní asistentkou, cvičení s miminky, cvičení pro děti, kojenecké plavání, masáže pro těhotné a cvičení po porodu s hlídáním, služby a péči pro ženy všech věkových kategorií v příjemném moderním prostředí. Probíhají tu kurzy hubnutí Metabolic Balance. Jsme centrum pro těhotné. Péči zajišťují zdravotnice, laktační a výživové poradkyně a fitness instruktorka. Virtuální prohlídka.

 

Kontakt

Studio pro ženy

Vodičkova 20, Praha 1

Telefon: 602 471 208

praha@studioprozeny.cz

Cliquo engine | B interactive