ÚvodDěti › Břišní tanec s miminkem v náručí

Břišní tanec s miminkem v náručí

Chcete se po porodu vrátit rychle do formy a zároveň potěšit sebe i své miminko?

Vyzkoušejte náš pohybový kurz. Břišní tance pro maminky s miminky, které pomáhají budovat hluboké pouto mezi maminkou a děťátkem a urychlují fyzickou i psychickou regeneraci ženy po porodu. Maminky se díky společnému a velmi uvolňujícímu, prožitkovému tanci rychleji vrátí do fyzické i psychické kondice. Miminka na na tanec reagují velmi živě a radostně. Smějí se na sebe, radostně výskají a dovádí. V náručí maminky cítí bezbečný tlukot srdce, stejně jako tlukot bubnů z hudby při tanci. Maminky tančí s děťátky v náručích, ale pak také samy bez dětí, aby si odpočinuly, uvolnily se a pořádně protáhly svá těla.Přijďte se podívat a vyzkoušet si, jak se vy i vaše miminko budete cítit příjemně a spokojeně.

 

  • vhodné už od šestinedělí
  • rozvíjí zájem dítěte
  • zpevňuje tělo po porodu
  • rozvíjí vztah a vazbu mezi matkou a dítěte
  • Termíny: rozvrh hodin Praha

 

Reportáž z kurzu břišního tance s miminkem.

Aktuální program

7. 11. Předporodní kurz - dubnové

pro maminky s termíny porodu v dubnu, v 18:30 hodin, 1. hodina je zdarma (když to nezvládnete tuto první hodinu, přihlásit se můžete jakoukoliv další). Předporodní příprava se cvičením 1x týdně. Kde: Studio 1, Vodičkova 20. Rezervace.

26. 10. Školení partnera k péči o miminko

18.00 - 20.00 hod., Studio 1, Vodičkova 20. Předporodní kurz pro partnery. Rezervace je nutná, termíny se rychle plní.

20. 10. Porod prakticky - předporodní příprava

10.00 - 12.00 hod. Shrnutí předporodní přípravy do 1 souhrnné hodiny pro maminky k zopakování nebo pro ty, které se přihlásily do předporodního kurzu později. Bez cvičení.  Opakuje se každý měsíc. Rezervace předem nutná. Místo konání: Studio 1, Vodičkova 20

 

Ukázka cvičení

 

Newsletter

 

Cvičení pro těhotné

Magdalena MikulandovaStudio pro ženy je zdravotní zařízení, které funguje od r. 1993 a založila ho Magdalena Mikulandová. Pobočky jsou v Praze, Karlových Varech a Říčanech. Nabízíme ženám cvičení pro těhotné, předporodní kurzy a přípravu na porod, doprovod k porodu do pordnice dulou nebo porodní asistentkou, cvičení s miminky a pro děti, kojenecké plavání, masáže pro těhotné a cvičení po porodu, služby a péči pro ženy všech věkových kategorií v příjemném moderním prostředí. Probíhají tu kurzy hubnutí Metabolic Balance. Jsme centrum pro těhotné. Péči zajišťují zdravotnice, laktační a výživové poradkyně a fitness instruktorka. Virtuální prohlídka.

 

Kontakt

Studio pro ženy

Vodičkova 20, Praha 1

Telefon: 602 471 208

praha@studioprozeny.cz

Cliquo engine | B interactive