ÚvodDěti › Břišní tanec s miminkem v náručí

Břišní tanec s miminkem v náručí

Chcete se po porodu vrátit rychle do formy a zároveň potěšit sebe i své miminko?

Vyzkoušejte náš pohybový kurz. Břišní tance pro maminky s miminky, které pomáhají budovat hluboké pouto mezi maminkou a děťátkem a urychlují fyzickou i psychickou regeneraci ženy po porodu. Maminky se díky společnému a velmi uvolňujícímu, prožitkovému tanci rychleji vrátí do fyzické i psychické kondice. Miminka na na tanec reagují velmi živě a radostně. Smějí se na sebe, radostně výskají a dovádí. V náručí maminky cítí bezbečný tlukot srdce, stejně jako tlukot bubnů z hudby při tanci. Maminky tančí s děťátky v náručích, ale pak také samy bez dětí, aby si odpočinuly, uvolnily se a pořádně protáhly svá těla.Přijďte se podívat a vyzkoušet si, jak se vy i vaše miminko budete cítit příjemně a spokojeně.

 

  • vhodné už od šestinedělí
  • rozvíjí zájem dítěte
  • zpevňuje tělo po porodu
  • rozvíjí vztah a vazbu mezi matkou a dítěte
  • Termíny: rozvrh hodin Praha

 

Reportáž z kurzu břišního tance s miminkem.

Aktuální program

15. 8. Předporodní kurz - lednové

pro maminky s termíny porodu v lednu, v 18:30 hodin, 1. hodina je zdarma (když to nezvládnete tuto první hodinu, přihlásit se můžete jakoukoliv další). Předporodní příprava se cvičením 1x týdně. Kde: Studio 1, Vodičkova 20. Rezervace.

ZAVŘENO  1. 8. - 14. 8.

26. 7. Školení partnera k péči o miminko

19.00 - 21.00 hod., Studio 1, Vodičkova 20. Předporodní kurz pro partnery. Rezervace je nutná, termíny se rychle plní.

20. 7. Školení partnera k porodu

18.00 - 20.00 hod., Studio 1, Vodičkova 20. Předporodní kurz pro partnery k porodu, na kurz přijďte s partnerkou, abyste mohli nacvičit praktické dovednosti. Rezervace je nutná, termíny se rychle plní.

12. 7. Předporodní kurz - prosincové

pro maminky s termíny porodu v prosinci, v 18:30 hodin, 1. hodina je zdarma (když to nezvládnete tuto první hodinu, přihlásit se můžete jakoukoliv další). Předporodní příprava se cvičením 1x týdně. Kde: Studio 1, Vodičkova 20. Rezervace

ZAVŘENO 1. 7. - 10. 7.

 

Ukázka cvičení

 

Newsletter

 

Cvičení pro těhotné

Magdalena MikulandovaStudio pro ženy je zdravotní zařízení, které funguje od r. 1993 a založila ho Magdalena Mikulandová. Pobočky jsou v Praze, Karlových Varech a Říčanech. Nabízíme ženám cvičení pro těhotné, předporodní kurzy a přípravu na porod, doprovod k porodu do pordnice dulou nebo porodní asistentkou, cvičení s miminky a pro děti, kojenecké plavání, masáže pro těhotné a cvičení po porodu, služby a péči pro ženy všech věkových kategorií v příjemném moderním prostředí. Probíhají tu kurzy hubnutí Metabolic Balance. Jsme centrum pro těhotné. Péči zajišťují zdravotnice, laktační a výživové poradkyně a fitness instruktorka. Virtuální prohlídka.

 

Kontakt

Studio pro ženy

Vodičkova 20, Praha 1

Telefon: 602 471 208

praha@studioprozeny.cz

Cliquo engine | B interactive