ÚvodDěti › Babysigns

Babysigns

Semináře pro rodiče

Jedná se o dvouhodinový kurz, který vás do podrobna seznámí s programem Baby Signs®. Poradíme vám, kdy je pro vaše miminko nejlepší doba začít a jak máte samotné znakování učit. Dozvíte se více o tom, jak se vyvíjí vaše komunikace s dítětem a na co se máte soustředit, abyste nepromeškali známky pokroku. Obeznámíte se s dvěma desítkama znaků a na krátkém filmovém materiálu uvidíte znakovou řeč batolat v praxi. Kurz je podáván populárním, lehce srozumitelným způsobem, zahrnujícím i praktické procvičení znaků. Semináře jsou prioritně určené rodičům, ale cenné informace si určitě odnesou všichni, kteří se na výchově dítěte rovněž podílejí. Přestože jsou kurzy zaměřeny na dospělé osoby, rádi vás uvítáme i s vašimi dětmi.

 

Znaková řeč pro slyšící batolata je snadný a přirozený způsob jak se dorozumět s vaším dítětem ještě před tím než je schopné mluvit. Základy znakování používáme všichni, když učíme naše miminka PACI, PACI, PÁ PÁ nebo PROSÍM.

 

Naši drobečkové toho ale mohou umět ještě mnohem více a rázem se s nimi můžeme domluvit dřív, než přijdou jejich první slova! Ideální období pro výuku je 6-10 měsíců dítěte, pozdější nácvik je stále dětmi velmi dobře akceptován a využit.

 

Kdy je dobré kurz absolvovat?

Záleží pouze na vašem rozhodnutí, je však dobré brát v úvahu, kdy si přejete se svým dítětem začít znakovat. Pokud chcete využít této metody naplno, tzn. od prvního dne, kdy je dítě připraveno na komunikaci, určitě nenechávejte tento seminář na dobu, kdy je dítěti více než 13 měsíců. Vzhledem k tomu, že je pro spoustu maminek po narození miminka těžké najít si volný čas na dvouhodinovou přednášku, je také dobré kurz navštívit již v těhotenství.

 

Aktuální program

6. 2. Předporodní kurz - červencové

pro maminky s termíny porodu v červenci v 18:30 hodin, 1. hodina je zdarma (když to nezvládnete tuto první hodinu, přihlásit se můžete jakoukoliv další). Předporodní příprava se cvičením 1x týdně. Kde: Studio 1, Vodičkova 20. Rezervace.

29. 1. Kurz vaření příkrmů - I miminka mají své chutě

Rozhodli jste se připravovat pro miminko první jídla doma? Naše lektorka Simona Lazzari vám ukáže jak na to, naučí vás 20 druhů příkrmů, od prvních jednoduchých až po složitější. Termín: 11.30 - 14.00 hodin. Kde: CHEFPARADE, Holešovická tržnice hala č.36, Praha 7. Rezervace a platba předem.

23. 1. Školení partnera k porodu

18.00 - 20.00 hod., Studio 1, Vodičkova 20. Předporodní kurz pro partnery k porodu, na kurz přijďte s partnerkou, abyste mohli nacvičit praktické dovednosti. Rezervace je nutná, termíny se rychle plní.

 

Ukázka cvičení

 

Newsletter

 

Cvičení pro těhotné

Magdalena MikulandovaStudio pro ženy je zdravotní zařízení, které funguje od r. 1993 a založila ho Magdalena Mikulandová. Pobočky jsou v Praze, Karlových Varech a Říčanech. Nabízíme ženám cvičení pro těhotné, předporodní kurzy a přípravu na porod, doprovod k porodu do porodnice dulou nebo porodní asistentkou, cvičení s miminky, cvičení pro děti, kojenecké plavání, masáže pro těhotné a cvičení po porodu s hlídáním, služby a péči pro ženy všech věkových kategorií v příjemném moderním prostředí. Probíhají tu kurzy hubnutí Metabolic Balance. Jsme centrum pro těhotné. Péči zajišťují zdravotnice, laktační a výživové poradkyně a fitness instruktorka. Virtuální prohlídka.

 

Kontakt

Studio pro ženy

Vodičkova 20, Praha 1

Telefon: 602 471 208

praha@studioprozeny.cz

Cliquo engine | B interactive